Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

216 Bahar Evleri Haziran'da teslim!

216 Yapı tarafından Kozyatağı'nda hayata geçiriken 216 Bahar projesinde daire teslimleri yaklaşık dört ay sonra gerçekleşecek..


Gayrimenkul sektörünün öncü firmalarından 216 Yapı, Kozyatağı'nda inşa ettiği 216 Bahar projesini yaklaşık dört ay sonra hak sahiplerine teslim etmeye hazırlanıyor. Kaba inşaatını büyük ölçüde tamamlayan 216 Bahar’da satışlar tüm hızıyla sürüyor. Üstelik hemen tapu sahibi olabilecek olan yatırımcılara, haziran ayı itibarıyla da anahtar garantisi sunuluyor.


216 Yapı tarafından Kozyatağı'nda inşa edilen 216 Bahar'da inşaat çalışmaları tam gaz devam ediyor. Yaklaşık dört ay sonra hak sahiplerine teslim edilecek olan 216 Bahar'da yolun sonuna gelmenin tatlı heyecanı yaşanıyor. 


216 Yapı'nın ilk kentsel dönüşüm projesi olan 216 Bahar'da ayrıca satışlar da tüm hızıyla sürüyor. Projeden ev almak isteyenler, hemen tapu sahibi olabilecek ve haziran ayı itibarıyla da anahtarlarını teslim alabilecek. 


216 Bahar 11 bin metrekare inşaat alanı üzerine 16 katlı tek blokta 56 daireden oluşuyor. 152-156 metrekare aralığında olarak planlanan 3 1 daireler ve farklı büyüklüklerde dubleks dairelerin yer aldığı 216 Bahar'da 3 1 Adalar manzaralı daireler de yer alıyor. Metrekare birim fiyatının 7 bin 600 lira ile 8 bin 700 lira arasında değiştiği 216 Bahar 'da ev fiyatları 1 milyon 290 bin lira ile 1 milyon 510 bin lira arasında alıcı buluyor.  

Satışlar devam ediyor

216 Bahar'da kaba inşaatın tamamlanmak üzere olduğunu söyleyen 216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar, evlerin teslim tarihini haziran sonu olarak açıkladı. Yaklaşık dört ay sonra ev sahiplerine anahtarlarını teslim edeceklerini belirten Dündar, bir projeyi daha bitirme aşamasına gelmenin tatlı heyecanını yaşadıklarını ifade etti. 216 Bahar’da satışların devam ettiğini anlatan Dündar, “Projeden ev almak isteyenler, sadece yüzde 5 peşinat ödeyerek ev sahibi olabiliyor. Üstelik hemen tapu sahibi olabilecek olan yatırımcılarımıza, haziran ayı itibariyle de anahtar garantisi sunuyoruz” dedi. 

Hükümetin gayrimenkul sektörünü canlandırması adına aldığı tedbirlerin satışlarına olumlu yönde katkı sağladığını anlatan Dündar, özellikle KDV oranlarında yapılan yeni düzenlemenin konut alıcısının işini kolaylaştırdığını belirtti. KDV'ye getirilen indirimi konutlarına yansıttıklarını söyleyen Dündar, böylelikle 216 Bahar'dan ev almanın çok daha kolay hale geldiğini belirtti. 

İki daireye bir ağaç düşüyor

2 bin 500 metrekare arazi içinde bin 500 metrekarelik özel peyzajıyla dikkatleri üzerine çeken projede büyük bir kameriye, çocuklar için bir ağaç ev, bir yapay şelale, oyun parkı yer alıyor. Peyzaj alanında yer alan 30'dan fazla ağacın koruma altına alındığı projede iki daireye bir ağaç düşüyor. Proje ayrıca Reşat Paşa Konağına ve yaklaşık 4,5 dönümlük alan üzerine kurulan Zübeyde Hanım Parkına da komşu konumda bulunuyor. 


444 4 216

www.216yapi.com