Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

216 Butik Plus'ta taşınma heyecanı!

Anahtarların teslim edildiği 216 Yapı tarafından Çekmeköy’de inşa edilen 216 Butik Plus'ta, artık taşınma heyecanı yaşanıyor...


Bugüne kadar başarılı birçok projeye imza atan 216 Yapı, Çekmeköy'de inşa ettiği 216 Butik Plus'taki daireleri yatırımcısıyla buluşturdu. Taşınmaların gerçekleştiği 216 Butik Plus'ta taşınma sırasında büyük heyecan yaşandı. 


216 Yapı güvencesiyle yola çıkan gayrimenkul yatırımcısını ev sahibi yapmanın derin mutluluğunu yaşadıklarını belirten 216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar, “Bizimle yola çıkan herkese teşekkür ederiz. 216 Butik Plus'ta artık yeni bir yaşam başlıyor. Daire sakinlerinin anahtarlarını teslim almasıyla evlerine kavuşmaları bize de ilham veriyor” dedi. Anahtarlarını alan tüm yatırımcıların en kısa sürede yeni dairelerine taşınmalarını beklediklerini söyleyen Dündar, hafriyattan bugüne kadar yaşanan süreç düşünüldüğünde, heyecanın teslimde doruğa ulaştığını ifade etti. 

Fiyatlar 270 binden başlıyor

270 binden başlayan fiyatlarla satışa sunulan 216 Butik Plus'tan ev sahibi olmak isteyenlerin 1 1 dairelere 270 bin TL'den sahip olabileceklerini bildiren Dündar, 2 1 dairelerin ise 410 bin TL’den alıcı bulduğunu söyledi. 2014 yılında yükselmeye başlayan ve  iki etaptan oluşan 216 Butik Plus'ın toplam 123 konuttan oluştuğunu belirten Dündar, “1 1, 2 1 ve 3 1 daire seçeneklerinin bulunduğu projede dairelerin brüt alanları 58, 116 ve 144 metrekare olarak planlandı” dedi. 

Hemen tapu hemen teslim

216 Butik Plus'tan ev almak isteyenlerin hemen tapu hemen teslim kampanyasından yararlanarak, hiç beklemeden anahtar sahibi olabildiğini vurgulayan Dündar, “Üstelik bir süredir uygulanan ve büyük ilgi gören tek fiyat kampanyası da devam ediyor. Net fiyat uygulamasıyla konut satışlarını artıran 216 Butik Plus'ta satışlar tüm hızıyla sürüyor” diye konuştu. İstanbul'un hızla gelişen ilçelerinden biri olan Çekmeköy'ün merkezinde yeni bir yaşamın başladığını kaydeden Dündar, sözlerine şöyle devam etti: 

“Teslime özel sunulan fiyat avantajlarıyla projemize duyulan ilgi büyük oranda arttı. 216 Butik Plus'ta hemen tapu, hemen teslim kampanyası büyük ilgi görüyor. Böylelikle ev sahibi olmak isteyen yatırımcı hiç beklemeden anahtarını cebine koyabiliyor. Üstelik tek fiyat kampanyası ile hiç bir kafa karışıklığına maruz kalmadan evini alabiliyor.” 


216 Butik Plus'ın teslim ettikleri beşinci büyük konut projesi olduğuna dikkat çeken Dündar, projenin satışa çıktığı ilk günden beri büyük ilgiyle karşılaştığını söyledi. İki etap halinde inşa edilen 216 Butik Plus’da her şeyin tamam olduğunu vurgulayan Dündar, artık taşınma heyecanın başladığını ifade etti. 

Kolay ulaşım

Ulaşım aksları üzerinde yer alan 216 Butik Plus’ta, tüm merkezlere ulaşım çok kolay. 3'üncü Köprü bağlantısına 2 dakika mesafede ve Üsküdar - Çekmeköy metrosuna 2 dakika uzaklıkta olan projede bay-bayan kuaförü, eczane, market, cafe, pastane, kuru temizleme gibi ticari alanlar da yer alıyor. Girişte lobi ve resepsiyonun bulunduğu 216 Butik Plus’ta kapalı havuz, fitness merkezi, sauna, çocuk ve büyükler için oyun alanı ayrıca servis bekleme odası da bulunuyor. 444 4 216

www.216yapi.com