Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

216 Butik Plus'tan tek fiyat! 270 bin TL!

İstanbul'un en değerli bölgelerinden Çekmeköy'de inşa edilen ve yeni buluşma alanlarıyla dikkat çeken 216 Butik Plus'ta teslime özel tek fiyat kampanyası başladı..


İstanbul'un en değerli bölgelerinden Çekmeköy'de inşa edilen ve yeni buluşma alanlarıyla dikkat çeken 216 Butik Plus'ta ev teslimlerine sayılı günler kaldı. Projede B blok teslimleri 31 Ekim'de, A blok teslimleri ise 31 Aralık'ta yapılacak. 


Bugüne kadar pek çok kampanyaya imza atan 216 Yapı, bu geleneğini 216 butik Plus projesinde de sürdürüyor. Teslime özel tek fiyat kampanyasına başlayan 216 Butik Plus’tan ev alanlar, hemen tapu hemen teslim fırsatıyla karşılaşıyor. 


Teslim öncesi kalan son daireler için tek fiyat kampanyası başlattıklarını belirten 216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar, kampanyayı düzenlerken herkesi ev sahibi yapma isteği ile yola çıktıklarını söyledi. 216 Butik Plus'ta teslime özel ‘’Tek Fiyat’’ kampanyası  başlattıklarını dile getiren Dündar, “Projeden ev almak isteyenler 58 metrekare 1+1 ev için 270 bin TL, 116 metrekare 2+1 ev için 410 bin TL ve 144 metrekare 3+1 ev için 555 bin TL ödeyerek ev sahibi olabilecek” dedi. 


Yaptıkları projelerin yarına değer katan yapılar olmasına özen gösterdiklerine vurgu yapan Dündar, projelerden konut alanların da her zaman kazanmaya devam edeceğini söyledi. Bu kampanyanın kesinlikle kiracıları ev sahibi yapacağını belirten Bilent Dündar, “Yeni evli ve belki bir küçük çocuğu olan çekirdek aile kirada oturuyorsa imkansız diye düşündüğü ev hayalini rahatlıkla 1+1 ev alarak gerçeğe dönüştürebilir. Şu anda İstanbul genelinde ev kirası bin lira. Konut alıcısı şartlarını biraz daha zorlayarak bankalardan aylık bin 500 lira ödeme yapacağı bir kredi planlaması ile kampanyamızdan yararlanabilir” diye konuştu.

270 binden başlayan fiyatlarla


216 Butik Plus, 2 blokta, 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere, bürüt 58 metrekare ile 144 metrekare aralığında değişen toplam 123 konuttan oluşuyor. Projedeki konutların fiyat aralığı ‘’Tek Fiyat’’ kampanyası kapsamında 270 bin lira ile 555 bin lira aralığında değişiyor. 


Kişiye özel ödeme planı 

İlk teslimlerin 31 Ekim'de yapılacağı 216 Butik Plus'ta daire sahibi olmak isteyenlere ödemede kolaylıklar da sunuluyor. Projede ayrıca yüzde 25 peşin geri kalan yüzde 75’lik kısım banka kredisi şeklinde taksitlendiriliyor. 


Metroya ve 3. Köprü bağlantısına 2 dakika

Ulaşım aksları üzerinde yer alan 216 Butik Plus’ta, tüm merkezlere ulaşım çok kolay. 3. Köprü bağlantısına 2dk mesafede ve Üsküdar-Çekmeköy metrosuna 2 dakika uzaklıkta olan projede bay-bayan kuaförü, eczane, market, cafe, pastane, kuru temizleme gibi ticari alanlar da yer alıyor. Girişte lobi ve resepsiyonun bulunduğu 216 Butik Plus’ta açılır kapanır havuz, fitness merkezi, sauna, çocuk ve büyükler için oyun alanı ayrıca servis bekleme odası da bulunuyor.


444 4 216

www.216yapi.com