Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

3. İstanbul'da aylık 2 bin 310 TL taksitle!

3. İSTANBUL'da Mayıs ayında düzenlenen yeni kampanya ile 2.310 TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olma fırsatı sunuluyor..


Başakşehir Belediyesi güvencesiyle Al Zamil, Seha Yapı, Adese, Fuzul Yapı işbirliğiyle oluşan ASAF İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilen “Başakşehir’in En Büyük Projesi” 3. İSTANBUL, düzenlediği kampanya ile konut sahibi olmak isteyenlere avantajlı ödeme koşulları sunmaya devam ediyor.


Mart ayında başlayıp gördüğü yoğun ilgi ile Nisan ayına uzatılan 60 aya kadar vade farksız konut satışlarına devam etme kararı alan 3. İSTANBUL projesi, Mayıs ayında düzenlediği yeni kampanyası ile 2.310 TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olma fırsatı sunuyor.


Ayrıcalıklı yaşam ve yatırıma ulaşmak artık daha da kolay

3. İSTANBUL’un ön talep toplama döneminden itibaren yoğun ilgi gördüğünü ve inşaatın hızla devam ettiğini söyleyen Seha Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Saylık, hazırladıkları kampanya ile ev sahibi olmak isteyenlere Başakşehir bölgesinin en gözde projesinde avantajlı ödeme koşulları ile kaçırılmayacak bir fırsat sunduklarının altını çizdi. Ömer Saylık “Gerek oturum, gerek yatırım amaçlı olsun, konut satın alırken herkes en üstün niteliklere, uygun fiyatlarla ulaşmayı hedefliyor. Biz de büyük bir özenle hazırladığımız projemiz için düzenlediğimiz kaçırılmayacak fırsat niteliğindeki kampanyalar ile bu imkanı sunuyoruz” dedi.


Web: https://www.ucuncuistanbul.com/