Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

3 KÖK Yapı'dan Adıyaman Kahta Projesi!

3 KÖK Yapı, Kahta girişinde İstanbulPark projesi ile 4 bloktan oluşan 72 dairelik bir yapıyı Kahta ilçesinin sembolü haline getirmeyi düşünüyor.


3 KÖK Yapı, Adıyaman Kahta'da dev proje yapmaya hazırlanıyor. Adıyaman OSB'de 8 bin 500 metrekare alan üzerinde yer alan, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri'nin en büyük cam tamperleme tesisine sahip ZERCAM işletmesinin de bünyeleri altında olduğunu belirtiyor. 


3 KÖK Yapı bu kapsamda, Kahta girişinde İstanbulPark projesi ile 4 bloktan oluşan 72 dairelik bir yapıyı Kahta ilçesinin sembolü haline getirmeyi düşünüyor. 


Her katta ayrı kat bahçeleri olacağını, farklı yapıda dairelerin tanıtım ve satış ofisinde çalışmalarına Kahta girişinde Çiftçi Petrol içerisinde başlandı. Geriye kalan tüm tanıtım ve çalışmalar Adıyaman Merkez Ofisi'nde olacaktır. 


Son olarak 3 KÖK Yapı Genel Müdürü H.Kerem Gül, hem ilçe, il hem de ülke genelinde istihdam yaratarak ülke ekonomisine katkı sağlayacağım ve kaliteli eserler çıkaracağım hedeflediklerini belirtti. http://www.3kokyapi.com.tr/