Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

A LOFT Bornova projesinin inşaatı devam ediyor!

Yarım asırlık tecrübe ile ART2 İnşaat tarafından İzmir'in iş ve yaşam merkezi Bornova'da hayata geçirilen A LOFT Bornova projesi inşaatı hızla devam ediyor.


Yarım asırlık tecrübe ile ART2 İnşaat tarafından İzmir'in iş ve yaşam merkezi Bornova'da hayata geçirilen A LOFT Bornova projesi inşaatı hızla devam ediyor. 


Muayenehane ve ofis kullanımına uygun 55-60 metrekare 1 + 1 dairelerden oluşan A LOFT Bornova, yatırım yapmak ve ev sahibi olmak isteyenlere yeni bir fırsat sunuyor. 


Estetik tasarımı, lokasyonu ile dikkat çeken ve fore kazık ile inşa edilen A LOFT Bornova projesinde 56 adet 1 + 1 daire yer alıyor. Her metrekaresinin kullanımı özenle tasarlanan, konut, muayenehane ve ofis kullanımına uygun proje daire ve genel özellikleri ile yaşamı kolaylaştıracak ayrıcalıklar vaadediyor. 


Açık kapalı otopark, fitness center. keyifle yüzmek ve güneşlenmek için dışardan görünmeyecek şekilde planlanan açık yüzme havuzu, kapalı devre kamera ve görüntülü interkom sistemi, sığınak. otomatik yangın söndürme sistemi ve modem peyzajı ile şehir içinde huzurlu bir yaşamın kapılarını aralıyor. 


A LOFT Bornova projesini akıllı bir inşaat projesi olarak tasarladıklarını belirten ART2 İnşaat ortağı İç Mimar Atilla. 


Atila, "Modern, estetik, geleceğin teknolojisini yansıtan akıllı bir inşaat projesini hayata geçiriyoruz. İnşaatı hızla devam eden A LOFT Bornova projemiz konumu, sağladığı olanakları ile ev veya iş sahibi olmak isteyenlerin ve yatırımcıların dikkatini çekiyor" dedi. 


Web: aloftbornova.com