Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

A Plus Konut

Son teknoloji ürünlerin kullanıldığı, son sistemler ile tasarlanan, full eşyalı bir şekilde teslim edilen ve konut alıcılarına rezidans hizmetleri sunan konutlara denir.


A Plus KonutA Plus konut ne demektir?


A Plus (A +) konut; konut alıcılarına sınırsız hizmet anlayışı veren konutlardır. Konut sektöründe artık sıradan konutlar yerine, kişilerin tüm ihtiyaçlarını evin içinden çözebilecek konutlar üreten firmalar yarışma içindeler. Gelişen konut sektörü ile her geçen gün farklı komut tipleri oluşmaya başladı. Artık konut alırken, oda sayısı ve metrekaresi dışında alıcılar, sosyal imkanlarına ve verilen hizmetlere de bakıyor.


Çoğunlukla büyük şehirlerde hayata geçirilen A Plus konutlar, çalışan ve bekar kişilere hitap ediyor. Bunun dışında küçük çocukları olan ailelerinde tercihleri arasında yeni yeni girmeye başladı.


A Plus Konut


A Plus Gayrimenkul ve Finans Hizmetleri Fuarı ne zaman yapıldı?


A Plus konutlar için “A plus gayrimenkul ve finans hizmetleri fuarı” 18 Mayıs 2012 tarihinde açıldı. 5.düzenlenen bu fuara A Plus konut yapan firmalar olmak üzere birçok konur üreticisi katıldı. 18-20 Mayıs 2012 tarihleri arasında İstanbul Hilton Convertion& Exhibition Center'da gerçekleştirilen fuarda; konut, ofis, villa, plaza, iş merkezi, akıllı bina ve depreme dayanıklı birçok özel proje tanıtıldı.


A plus gayrimenkul ve finans hizmetleri fuarına katılan firmalar şöyle:


Trump Towers İstanbul, Demsa Sabancı Holding, Kandilli Konakları, Breamore, Hitit Holding, Caratpark Villas, Yalçınlar Holding, Gölmahal Villaları, Kadıkalesi Turizm, Gardens Of Babylon, Emaar, Toskana Vadisi,  Ofton Rıxos Elysium, Serene Kandilli, İstanbul 212, Adres Yapı, Bodrum Wave Evleri,  Profilo  Holding, Turquaz Köy Evleri, Panorama Towers, Lineadecor, EşinTermal Palace Group, Mitaş Gayrimenkul, Park One Villaları, Billuryalı Villaları,  Arista Bomonti Business, Aks Yapı, Güçer Mimarlık, Akıllı Yapılar, Cmg İnşaat  Eston Yapı, Arla Mühendislik, Bodrum Adlon Evleri, Arla Mühendislik, Korur Robot, Dmy Gayrimenkul, Angora Termal Resort, Yamaç Evler, Kotan İnşaat, Axan Group.


A Plus konut projelerinin özellikleri nedir?


Trump Towers Residence: Trump Towers hem alışveriş merkezi hem de rezidans olarak hizmet veriyor. 260 bin metrekarelik alan üzerine inşa edilen Trump Towers, 39 katlı rezidans kulesi ve 43 bin metrekarelik 37 katlı iş kulesinden oluşuyor. 120 ile 680 metrekare arasında değişen 204 adet rezidans daireleri bulunan Trump Towers’da 175 mağazada yer alıyor.


İlerişim Bilgileri:

www.trumpistanbul.com.tr

0 212 348 78 67


A Plus KonutKandilli Konakları: 14 villadan oluşan proje, 25 bin 500 metrekare alan üzerine konumlandırıldı. 3 katlı olarak tasarlanan villalarda, spor salonu, hobi salonu, her villaya ait özel yüzme havuzu ve her villaya ait 6 araçlık özel otopark alanı yer aldı. Proje kapsamında yer alan villaların hepsi boğaz manzaralı olarak tasarlandı.


İletişim Bilgileri:

www.demsagroup.com

0 216 651 73 80A Plus KonutPanorama Towers: Kartal’da Profilo ve Ekşioğlu Teksan tarafından inşa edildi. 15 katlı 2 blok şeklinde tasarlanan projede, 1+1’den 4+1’ kadar konut tipleri yapıldı. Bu dairelerin büyüklükleri ise 64 metrekare ile 205 metrekare arasında tasarlandı. Konut alıcıları ise açık-kapalı otopark, 24 saat güvenlik hizmeti, Türk hamamı, sauna, buhar odası, voleybol sahası, tenis kortu, kafeterya, toplantı salonu, açık-kapalı yüzme havuzu, fitness center hizmetlerinden faydalanabiliyor.


İletişim Bilgileri:

0216 451 92 92

www.panoramatowers.com.tr