Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Aden Ballıkpınarı - Lin Yapı - Ankara

Lin Yapı’nın Ankara Gölbaşı’ndaki Ballıkpınarı Köyü’nde konumlandırdığı projedir. Ekim 2014’te teslim edilecek olan Aden Ballıkpınarı villaların başlangıç fiyatı şöyledir….Aden Ballıkpınarı - Lin Yapı - Ankara

Aden Ballıkpınarı


Proje künyesi

Lokasyon:  Ballıkpınar Köyü Ankara

Toplam arsa:  68.000 m2

İnşaatı bitirme tarihi:   Ekim 2014

Ünite sayısı:  78 Villa

Mimarı:  Lejant Proje  


Fiyat ve ödeme

Metrekare fiyatları: -

Ödeme koşulları: Banka kredisi


Proje konumu 

Çevredeki okullar: Nesibe Aydın Koleji

Çevre yollara uzaklığı: Ankara – Konya Yolu üzerinde, Ankara’ya 20 dak. 


İletişim Bilgileri: 0 (312) 217 40 20Aden Ballıkpınarı - Lin Yapı - Ankara


Ballıkpınarı nerede?


Cumhuriyetin kurulduğu yıllarda kendine özgü tarzı ve sokak planıyla örnek köy statüsü kazanmıştır. Atatürk, Celal Bayar gibi devlet büyükleri köye gelmişlerdir. Köyde Atatürk’ü karşılayanlar arasında kadınların çokluğu Atatürk’ü duygulandırmıştır. Köyde okur-yazar olmayan yoktur. Daima örnek köy olmuştur. Köy Kalkınma Programları, Nüfus Planlama Çalışmaları ilk kez köyümüzde uygulanmıştır. Son olarak, 2004 yılında yürürlüğe giren Büyükşehir Belediyesi Kanunu ile de köy adı da tarihe karışarak, Ballıkpınar Mahallesi olmuştur.Aden Ballıkpınarı projesini kim tasarladı?


Aden Ballıkpınarı projesi; Uptown, Lotus Çayyolu, Anka Natura, Pelit Çayyolu, Arinnapark ve Anittapark gibi başarılı projelerin yaratıcısı Lejant Proje  ekibi tarafından kurgulandı. Bu prestijli yaşam Lin Yapı A.Ş.  ile hayat buluyor.


29.000 metrekarede, 32 konutluk ilk etabını sizlerle buluşturan Aden Ballıkpınarı, toplam 78 adet özel villa ile kurgusunu tamamlayacak. 4 farklı konut tipinin yer alacağı ve iki etapta satışa sunulacak olan Aden Ballıkpınarı, 68.000 metrekarelik bir alan üzerinde yer alıyor. Aden Ballıkpınarı - Lin Yapı - Ankara


Aden Ballıkpınarı konutlarının özellikleri nelerdir?


Ankara Aden Ballıkpınarı 'nda yer alan daireler 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 6 oda 1 salon, villalar ise 5 oda 1 salon olarak tasarlandı.Aden Ballıkpınarı’nda daire ve villaların başlangıç fiyatları nedir?


Aden Ballıkpınarı 'nda yer alan dairelerin fiyatları 325 bin liradan; villaların fiyatları ise 625 bin liradan başlangıç gösteriyor.


Aden Ballıkpınarı - Lin Yapı - Ankara


Aden Ballıkpınarı ne zaman teslim?


Banka kredisi imkanı ile konut sahibi olunabilen projenin teslimlerinin Ekim 2014 'te gerçekleştirilmesi planlanıyor.Aden Ballıkpınarı’nda neler var?


Çocuk oyun alanları, basketbol sahası gibi sosyal alanların yer aldığı Aden Ballıkpınarı Evleri 'nde her villaya ait özel yüzme havuzu bulunuyor.Aden Ballıkpınarı - Lin Yapı - Ankara


Aden Ballıkpınarı iletişim ve ulaşım bilgileri nelerdir?


Adres: Ballıkpınar Köyü / Gölbaşı / ANKARA 

Telefon: 0 (312) 217 40 20

Web adresi: adenballikpinari.comAden Ballıkpınarı - Lin Yapı - Ankara