Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Afyon Merkez Zafer Mahallesi Emekli Evleri kura tarihi 2017!

Afyon Merkez Zafer Mahallesi Projesi kapsamında inşa ettirilen ve kuraya kalan 281 adet emekli vatandaşlar için ‘’ Konut Belirleme Kurası’' önümüzdeki günlerde çekilecek..


Afyon Merkez Zafer Mahallesi Projesi kapsamında inşa ettirilen ve kuraya kalan 281 adet emekli vatandaşlar için ‘’ Konut Belirleme Kurası’’ 776 adet konut için “ Konut Alma Hakkı ve Konut Belirleme Kurası ”, 26 Nisan 2017 tarihinde Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda saat 11:00’da gerçekleştirilecektir.


Afyon Merkez Zafer Mahallesi Emekli Grubu Konut Projesi ‘’ Konut Belirleme Kura Çekilişi ’’  26 Nisan 2017 Çarşamba günü gerçekleştirilecektir. (Kura yeri ve saati daha sonra ilan edilecektir.) 


Konutları belirlenen Emekli vatandaşlar, 03 – 21 Temmuz 2017 tarihleri arasında T. Halk Bankası Kocatepe Şubesine giderek, %12 peşinat 180 ay vade veya %20 peşinat 240 ay vade alternatiflerinden birini seçecek ve peşinatlarını yatırarak sözleşmelerini imzalayacaklardır. Konutların taksit ödemeleri, konut teslimini takip eden ay başlayacaktır. 

    

Afyon Merkez Zafer Mahallesi Emekli Projesi kapsamında hak sahibi olanlardan, TOKİ’den konut satın alanlar ( devir etseler dahi ), bağımsız meskeni olanlar ve eşi üzerine bağımsız meskeni olanların hak sahiplikleri iptal edilmiştir.


Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016