Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ahmet Sarıcalı kimdir?

Şua İnşaat Satış Pazarlama Müdürü’dür. Ahmet Sarıcalı, Şua İnşaat’a İhlas İnşaat’tan transfer olmuştur.Ahmet Sarıcalı kimdir?

Şua İnşaat Satış Pazarlama Müdürü Ahmet SarıcalıAhmet Sarıcalı kimdir?Ahmet Sarıcalı, 1970 yılında Hatay da doğdu. İlk, orta ve lise öğretimini Hatay da tamamladıktan sonra 1993 te Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’ni bitirdi. Ahmet Sarıcalı iş hayatına ne zaman ve nerede başladı?1993 yılından bu yana gayrimenkul sektöründe Dedeman Turizm ve İnşaat, Göçay Şirketler Grubu gibi birçok önde gelen firmada yöneticilik yaptı. Ahmet Sarıcalı, ne zamandan beri Şua İnşaat’ta?2001 yılından 2010 yılına kadar İhlas İnşaat A.Ş.’de satış yöneticiliği yapan Ahmet Sarıcalı 2010 yılından bu yana Şua İnşaat Satış Pazarlama müdürlüğü görevini sürdürüyor. İleri düzeyde İngilizce biliyor. Aynı zamanda profesyonel Basketbol ve yüzme sporları yapan Sarıcalı halen boş vakitlerinde spor yapmaktadır.Ahmet Sarıcalı hangi haberlere konu oldu? 


Ahmet Sarıcalı, Şua İnşaat’ın Elite Side projesini tanıttı! Tıklayın ve izleyin!Ahmet Sarıcalı ve Şua İnşaat iletişim bilgileri nelerdir? 


ŞUA İNŞAAT SAN VE TİC LTD ŞTİ


Adres: Şerifali Mah. Çetin Cad. Kızkalesi Sok. No:1 A BLOK 14. Kat Daire: 45 Ümraniye 


Telefon: 0216 499 34 02/pbx


Fax: 0216 499 34 10 


E-Posta: info@suainsaat.com.tr 


Web Adresi: www.suainsaat.com.tr