Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Akkuş Grup Kavaklı projesi 2 ay içinde satışa çıkacak!

Akkuş Grup Beylikdüzü Kavaklı bölgesindeki arsasında yükselecek yeni proje için de mimari çalışmaları başlattı. Akkuş Grup, Kavaklı'daki yeni projesinin iki ay içerisinde satışa çıkaracak...


Gayrimenkulde de yaz molası vermeden çalışmalarına devam eden Akkuş Grubu, birkaç ay önce lansmanını gerçekleştirdiği Alya Grandis projesinde konut alıcılarının nakden elini rahatlatmak için yeni bir kampanya başlattı. Aynı zamanda Beylikdüzü Kavaklı bölgesinde yapacağı yeni projenin hazırlıklarını da hızlandırdı.


Gelişmelerle ilgili açıklamalar yapan Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, GYODER üyesi olarak yüzde 0.98 faiz kampanyasına katılarak sektöre ve konut alıcılarına destek olduklarını belirtti. Akkuş, kampanyanın sona ermesinin ardından şirket olarak alıcılara sunabilecekleri imkanları masaya yatırarak yeni bir kampanyaya start verdiklerini söyledi. Abdülkadir Akkuş, bu kampanya çerçevesinde verilecek peşinat oranına göre alıcılara kalan kısmı 36 aya varan vadelerde taksitlendirme imkanı sunduklarını belirtti.


Akkuş Grup Kavaklı projesi 2 ay içinde satışa çıkacak!


Alya Grandis'te geçerli kampanya çerçevesinde 3 ayrı ödeme planı oluşturuldu. Buna göre yüzde 20 peşin ödeyene kalanına 12 ay, yüzde 30 peşin ödeyenine kalanına 24 ay, yüzde 40 peşin ödeyenine kalanına 36 ay taksitlendirme yapılabiliyor.


Alya Grandis projesinde ortalama metrekare fiyatları 4 bin 250 lira seviyesinde ve konutların Eylül 2019 tarihinde teslim edilmesi hedefleniyor. 100 daire ve 8 mağazadan meydana gelen proje, Akkuş Grup ortaklığındaki BOSS4 Gayrimenkul tarafından hayata geçirildi.


Kavaklı’da 2 Ay İçinde Satışlar Başlayacak

Şirketin aynı bölgede inşaatını gerçekleştirdiği Alya Penta projesinde ise hayat başladı. Hemen teslim projedeki son 10 dairenin satışı yapılırken, Akkuş Grup Beylikdüzü Kavaklı bölgesindeki arsasında yükselecek yeni proje için de mimari çalışmaları başlattı. Yeni projede satışların 2 ay içinde başlaması planlanıyor.


Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, bugüne kadar tüm zorlukları millet olarak birbirine inanarak ve çalışarak aşan Türk halkının bugünlerdeki sınavı da atlatacağını, yeni Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’a destek ve inancını sürdüren gayrimenkul sektörünün yeni hamlelerle dünyaya örnek başarı hikayeleri sunacağını belirtti.www.alyagrandis.com