Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Akros İstanbul 2018 sonunda teslim!

Akros İstanbul konut projesi, Ak Proje, Kaysel ve Ertok Yapı iş birliği ile hayata geçiriliyor.


Akros İstanbul konut projesi, Ak Proje, Kaysel ve Ertok Yapı iş birliği ile hayata geçiriliyor.


Yatırımcılarına karlı ve konforlu bir yaşam alanı sunan proje, 125 metre yüksekliği ile bölgenin en yüksek ve ayrıcalıklı konut projesi olma iddiasında. D-100 Karayoluna cepheli konumlanan proje 3 ayrı bloktan oluşuyor.


Ulaşım avantajına sahipolan proje metrobüsün Cumhuriyet Mahallesi durağının hemen yanında yükseliyor. Otoparktan D-100 karayoluna direkt bağlanabiliyorsunuz. Akros İstanbul yatırımcılarına kentin her yerine kolay ve alternatifli ulaşım avantajı sunuyor. 


Akros İstanbul projesinde kullanıcılara sağlanan sosyal olanaklar arasında; kapalı ve açık otopark, kameralı güvenlik, sauna, buhar odası, fitness center ve açık yüzme havuzu yer alıyor.


Akros İstanbul projesinin zemin katı ve bir üst katında, yiyecek-içecek, giyim, market gibi ihtiyaçları karşılayacak cadde cepheli ticari alanların olduğu çarşı katları yer alıyor.


Akros İstanbul projesindeki daireler 1+0,1+1, 2+1 tipinde ve 75 ila 122 metrekare arasında değişen büyüklüklerden oluşuyor.


Akros İstanbul, tüm dairelerinde bulunan balkonları ile nefes alınabilir, konforlu ve kaliteli bir yaşam alanı vaat ediyor.


İkonik yapısı ve ayrıcalıklı sosyal donatıları ile dikkat çeken projede, konut teslimlerinin 31 Aralık 2018’de yapılması hedefleniyor.


Akros İstanbul 

Te: 212 444 7 061

Web: www.akrosistanbul.com