Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Aktim 2 Kıraç'ta yükseliyor!

İlki Esenyurt'ta inşa edilen Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nin 2.'si, Bilgiçler Yapı imzası ile Kıraç'ta hayata geçiriliyor..


Aktim Ticaret ve İş Merkezi 2, Bilgiçler Yapı imzası ile Kıraç'ta hayata geçiriliyor. Aktim 2 Kıraç, Sanayi tipi ruhsatlı, yüksek tavanlı ve geniş kolon aralıklı dükkanlar, imalata, üretime, showrooma, depolamaya ve sanayi bölgesinde yer alması ile birlikte konutlara olan cephesinden ve cadde üzerinde yer almasından dolayı perakende ve ticari satışa uygun cadde dükkanlardan meydana geliyor.


Katlar içinde doğal hava sirkülasyonun sağlanması ayrıca tüm bağımsız bölümlerin önüne tır dahil olmak üzere araç girişinin olması ve terasında helikopter pisti ile birlikte toplam 11 bin metrekarelik park alanı bulunuyor.


Yükleme boşaltma alanları haricinde, tek yönlü ve çift yönlü sirkülasyon yollarınının katlar arası birbirinden bağımsız olması merkez içi ulaşım kolaylığını sağlıyor.  


Aktim Ticaret ve İş Merkezi 2, Hadımköy bağlantı yoluna 400 metre yürüme mesafesi, yapımı planlanan Kıraç metro istasyonuna 380 metre yürüme mesafesi ve E-5 ve Tüyap fuar alanına sadece 1 dakikalık mesafede yer alıyor.


Aktim 2 Kıraç


Tel: 444 32 62 

Web: http://www.aktimticaretmerkezi.com.tr