Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Akzirve Gayrimenkul kimin?

2010 yılından bu yana gayrimenkul ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren Akzirve Gayrimenkul kimin?


2010 yılından bu yana gayrimenkul ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren Akzirve’nin ülkemizdeki geçmişi, 1992’ye kadar uzanmaktadır. Şirketin, mermer ve seramik alanları başta olmak üzere, üretim ve yatırım bazında ticari faaliyetleri yaklaşık 25 yıldır devam etmektedir. 


İlk fabrikasını 2000 yılında Antalya’da kuran; mermer ocakları satın alarak üretim ve ticaretine başlayan Akzirve, bugün bu alanda önemli büyüklükte bir ihracat seviyesini yakalamış konumdadır. 


Akzirve; 2016-2020 dönemi hedefleri dikkate alındığında, Popüler ve Premium ürün segmentinde orta ve üst seviyede fiyatlandırılacak; konut, ofis ve ticari ünite geliştiriciliği yapacak olan, sektörün yeni, güçlü ve dinamik şirketidir. Akzirve Türkiye’de uzun yıllardır gayrimenkul alanına komşu konularda yatırım yaparken, şimdi geliştirici olarak yeteneklerini göstermek isteyen, yenilikçi ve dinamik bir şirkettir. Akzirve Gayrimenkul kimin?


Akzirve Gayrimenkul kimin?

Akzirve Gayrimenkul CEO'su İbrahim MAASFEH'tir.


İbrahim MAASFEH'in mesajı:

"Akzirve olarak, 25 yıldır bu topraklara yatırım yapmanın, katma değerli projeler geliştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. 2016 ve 2017’de geliştireceğimiz projelerle de Akzirve bayrağını zirveye çıkarmayı ve Türkiye ekonomisine katkı yapmayı hedefliyoruz. 


25 yıldır Türkiye’de olan ve yatırımlarına aralıksız devam eden bir şirket olarak, yatırım kararlarımızı alırken bir gün bile tereddüt etmedik. Türkiye’de katma değeri yüksek projeler geliştirmeye, kaliteli yaşam alanları oluşturmaya, en yüksek toplumsal ve ekonomik değerleri sağlamak için var gücümüzle çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz."