Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Alasiri-Hasanoğlu İnşaat Bahçekent projesine başlayacak!

Banu Evleri markasıyla tanınan Hasanoğlu İnşaat, Suudi Alasiri Grup ile İstanbul Bahçekent'te konut projesi yapacak...Gayrimenkul ve İnşaat sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Hasanoğlu İnşaat; kamu projeleri ve markalı konut projeleri geliştirme çalışmalarında  bulunmaktadır.  


Kurulduğu ilk yıllardan günümüze kadar, kamu alanında ve özel sektörde başarıyla sonuçlandırdığı her projesinde gücüne güç katan Hasanoğlu İnşaat, projelerindeki yenilikçi yaklaşımı ve kullanmış olduğu ileri teknoloji ile sektöründe öncü olmayı her zaman başarmıştır.  


2000’li yılların başlarında ise, Ar- Ge çalışmaları ve yatırımları sonucu ‘’Banu Evleri’’ Markasına hayat veren Hasanoğlu İnşaat; markalı konut sektörünün örnek firmalarından biri olmuştur. Adeta Bahçeşehir’in simgesi haline gelen ve markanın bölgedeki ilk projesi olma özelliği taşıyan Banu Evleri Bahçeşehir ile bölgenin değerine değer katmıştır. Devam eden süreçte Banu Evleri Ispartakule 1, Banu Evleri Ispartakule 2 ve Banu Evleri Ispartakule 3 Projeleri ile markalı konut sektöründe Aile Odaklı yatırımları ile müşterilerine  hayallerindeki  yaşamı sunmaya devam etmektedir.  


Hasanoğlu İnşaat ve Grup Şirketleri ; Sektördeki  25 yıllık bilgi birikimini, ülkemizin günden güne büyüyen ekonomik atılım gücüyle birleştirerek  bir süredir gündemine aldığı Suudi Arabistan’ın önemli ailelerinden ve ülkelerinde ki önemli Gayrimenkul Yatırımcılarından olan Alasiri ailesinin Türkiye’ deki temsilcisi ile inşaat sektöründe ortak yatırımlar  yapmak ve projeler geliştirmek amacı ile sözleşme imzalamış bulunmaktadır. Ortaklığın hayata geçireceği ilk proje ise, Hasanoğlu İnşaat’ın  Bahçekent’te bulunan arsa yatırımı üzerinde gerçekleştirilecektir. *Haberde kullanılan görsel Banu Evleri 2'ye aittir.


Tel: 0212 669 84 90 – 91

Web: http://hasanogluinsaat.com.tr/