Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ali Taylan - TEMFED

Türkiye Emlak Müşavirleri Federasyonu (TEMFED) Genel Başkanı'dır. Ali Taylan aynı zamanda Avrupa Emlakçılar Birliği (EPAG) Türkiye temsilciliği görevini sürdürmektedir. İşte Ali Taylan kimdir? sorusunun cevabı...


Ali Taylan - TEMFED

Ali Taylan kimdir?Ali Taylan'ın eğitim durumu nedir?


Hacı Ali Taylan 1961 Ankara doğumludur. Orta ve lise öğrenimini Ankara Bahçelievler deneme lisesinde tamamlamış olup Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümü'ne devam etmiştir. Daha sonra İstanbul Bilgi Üniversitesinde Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı eğitimi almıştır. TEMFED Başkanı Ali Taylan hangi görevleri yerine getiriyor?


TEMFED Başkanı Ali Taylan, mesleğe başladığı ilk günlerden bu yana meslek dernekleri, meslek oda ve Türkiye Emlak Müşavirleri Federasyonu'nun (TEMFED) kuruluşlarını gerçekleştirmiş mesleki çalışmaların içerisinde bulunmuştur. Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Esnaf Odası ve Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu’nun  ve kurucu Başkanlık görevlerini yapmıştır. 


2005 yılında Akademi Emlak Gazetesi okurları tarafından mesleki dalda yılın en iyi sivil toplum örgütü başkanı seçilmiştir 


Ali Taylan, halen Avrupa Emlakçılar Birliği (EPAG) Türkiye temsilciliği, Türkiye Emlak Müşavirleri Federasyonu Genel Başkanlığı, Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Esnaf Odası Başkanlığı, ve bir dönemde Ankara Ticaret Odası Meclis Üyesi görevlerini yürütmüştür.Ali Taylan ve TEMFED iletişim bilgileri nelerdir?


Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu (TEMFED)


Adres: Gazi Mustafa Kemal Bulvarı 122/7 06570 Maltepe/Ankara

Tel: +90 312 229 93 06 

Faks: +90 312 229 63 06 

E-Mail: federasyon@temfed.org.tr

Web: www.temfed.org.tr