Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Alize Dinçkök Eyüboğlu kimdir?

Akasya Acıbadem, Akbatı Beyaz Kule, Akbatı ve Akkoza projelerini hayata geçiren Akiş GYO’nun yönetim kurulu üyesidir. Alize Dinçkök Eyüboğlu, Akkök Holding’in patronu Ali Dinçkök’ün kızı, Eyüboğlu Eğitim Kurumları'nın veliahdı Cenk Eyüboğlu’nun eşidir.Alize Dinçkök Eyüboğlu kimdir?

Akiş GYO Yönetim Kurulu Üyesi Alize Dinçkök EyüboğluAlize Dinçkök Eyüboğlu hangi eğitimleri aldı?24 Şubat 1983 İstanbul doğumlu Alize Dinçkök Eyüboğlu, ilk-orta-lise eğitimini Özel Ayazağa Işık Lisesi’nde tamamladı. 2005 yılında, Suffolk University Sawyer School of Management, İşletme ve İş İdaresi Bölümü’nden mezun oldu. Alize Dinçkök Eyüboğlu, kariyerine nerede başladı?İş yaşamına, 2005 yılında AkAl Tekstil Sanayi A.Ş’de Stratejik Planlama Uzmanı olarak başladı. 2006 yılında Akiş Gayrimenkul Yatırımı A.Ş’nin kurulması ile bu şirkete transfer oldu. Sırası ile Proje Koordinatörlüğü, Satış ve Pazarlama Müdürlüğü ve Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlenen Alize Dinçkök Eyüboğlu, Akkök Grup Şirketleri’nin Yönetim Kurullarında da görev yapmaktadır.Alize Dinçkök Eyüboğlu hangi şirkette, hangi görevde?Akmerkez GYO A.Ş / İcra Kurulu Üyesi


Akiş Gayrimenkul Yatırımı A.Ş / Satış-Pazarlama Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi


Akkök Sanayi Yatırım ve Geliştirme A.Ş. / Yönetim Kurulu Üyesi


SAF Gayrimenkul İnşaat ve Ticaret A.Ş (Akasya Acıbadem Konut ve AVM Projesi) / Yönetim Kurulu Üyesi


Akfil Holding / Yönetim Kurulu Üyesi


Akmerkez Lokantacılık Gıda San. Ve Tic. A.Ş / Yönetim Kurulu Başkanı


GAC Gayrimenkul Yatırımı A.Ş (Akbatı AVM ve Rezidans Projesi) / Yönetim Kurulu Danışmanı


GAC Gayrimenkul Yatırımı A.Ş (Akbatı AVM ve Rezidans Projesi) / Ortak


SAF Gayrimenkul İnşaat ve Ticaret A.Ş (Akasya Acıbadem Konut ve AVM Projesi) / Ortak


Akiş Gayrimenkul Yatırımı A.Ş / Ortak


Akkök Sanayi Yatırım ve Geliştirme A.Ş./ Ortak


Akdünya (Kidzania Türkiye Mümessili ) / Ortak


Akfil Holding / OrtakAlize Dinçkök Eyüboğlu hangi haberlere konu oldu?


Alize Dinçkök Eyüboğlu, Gökşin Durusoy’la birlikte Akiş Gayrimenkul Akbatı AVM Basın Lansmanı’nda! Tıklayın ve izleyin!İhsan Gökşin Durusoy ve Alize Dinçkök Eyüboğlu Akkon Yapıyı kurdu! (Emlakkulisi.com, Ekim 2011)


Akkon Yapı Taahhüt İnşaat Müşavirlik Anonim Şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı olarak İhsan Gökşin Durusoy, Başkan Yardımcısı olarak Alize Dinçkök Eyüboğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri olarak ise Erkan Altay ve Mehmet Emin Çiftçi görev yapacak


Akkon Yapı Taahhüt İnşaat Müşavirlik Anonim Şirketi; Ali Raif Dinçkök, Nilüfer Çiftçi, Alize Dinçkök Eyübuğlu, Melis Gürsoy, Mehmet Emin Çiftçi, Erkan Altay ve İhsan Gökşin Durusoy tarafından kuruldu.


Beyoğlu’nda yer alan şirket 50 bin TL sermayeye sahip. Şirketin ortakları ve sermaye paylaşımına göre;


1-Ali Raif Dinçkök 12 bin 499 TL.


2-Nilüfer Çiftçi 12 bin 499 TL.


3-Alize Dinçkök Eyübuğlu 6 bin 250 TL.


4-Melis Gürsoy 6 bin 250 TL.


5-Mehmet Emin Çiftçi 6 bin 250 TL.


6-İhsan Gökşin Durusoy 1 TL.


7- Raif Ali Dinçkök 6 bin 250 TL.


8-Erkan Altay 1 TL.


Firmanın iş konusu; her türlü inşaat, taahhüt işleri, konut, toplu konut, modern yerleşim birimleri, ticari ve sanayi işyerleri yol köprü fabrika depo tesisleri oteller moteller konaklama yerleri her türlü turizm tesisleri sosyal amaçlı tesisler sportif tesisleri inşaatlarını yapmak satmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işleri yapmak olarak belirlendi.


Akkon Yapı Taahhüt İnşaat Müşavirlik Anonim Şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı olarak İhsan Gökşin Durusoy, Başkan Yardımcısı olarak Alize Dinçkök Eyüboğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri olarak ise Erkan Altay ve Mehmet Emin Çiftçi görev yapacak.


Adres: Gümüşsuyu Miralay Şefikbey Sokak-Beyoğlu


Tel: 0212 393 01 00Raif Ali Dinçkök ve Alize Dinçkök Eyüboğlu'ndan yeni şirket! (Emlakkulisi.com, Eylül 2011)


Ak Yön Yönetim ve Bakım Hizmetleri A.şž. 'nin Yönetim Kurulu Başkanı olarak İhsan Gökşin Durusoy, Başkan Yardımcısı olarak Alize Dinçkök Eyüboğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri olarak ise Mehmet Emin Çiftçi ile Raif Ali Dinçkök görev yapacak.


Ak Yön Yönetim ve Bakım Hizmetleri Anonim Şirketi 'nin kurucuları arasında Akkök Holding'in patronu Ali Dinçkök'ün oğlu Raif Ali Dinçkök ve kızı Alize Dinçkök Eyüboğlu yer alıyor.


Ayrıca Akkök Şirket Grubu'nun gayrimenkul sektöründeki öncü şirketi Akiş Gayrimenkul 'ün Genel Müdürü İhsan Gökşin Durusoy ve Mehmet Emin Çiftçi de şirketin kurucular arasında.


Ak Yön Yönetim ve Bakım Hizmetleri A.Ş'nin Yönetim Kurulu Başkanı olarak İhsan Gökşin Durusoy, Başkan Yardımcısı olarak Alize Dinçkök Eyüboğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri olarak ise Mehmet Emin çiftçi ile Raif Ali Dinçkök görev yapacak.


Firmanın iş konusu; Bakım ve hizmetlerini yönetimini yüklendiği gayrimenkullerin konut toplu konut, modern yerleşim birimleri, alışveriş merkezleri, ticaret ve iş merkezleri, oteller, moteller... amacına uygun olarak kullanılmasını temin etmek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işleri yapmak olarak belirledi.

50 bin TL sermaye değeri ile hayata geçirilen Ak Yön Yönetim ve Bakım Hizmetleri Anonim şžirketi 'nin ortakları ve sermaye dağılımına göre;


1- Akiş Gayrimenkul Yatırım A.şž. – 49 bin 996 TL.


2-Raif Ali Dinçkök – 1 TL.


3- Alize Dinçkök Eyüboğlu – 1 TL.


4- Mehmet Emin çiftçi – 1 TL.


5- İhsan Gökşin Durusoy – 1 TL.'Hızlı dede'ye 3. torun geliyor! (Bülent Cankurt / Sabah Gazetesi, Ağustos 2012)


Dice&Kayek'in yaratıcısı Ece Ege ile flört edene kadar pek çok kadının gönlünü çalan 'hızlı dede' Ali Dinçkök, üçüncü kez dede olmaya hazırlanıyor! Boşandığı eşi Sernur Çiftçi'den olan oğlu Raif Dinçkök ile gelini Esra Hanım, Ali Bey'e iki torun sevinci yaşatmıştı. Öğrendim ki, Eyüboğlu Eğitim Kurumları'nın veliahdı Cenk Eyüboğlu ile nikah masasına oturan kızı Alize Dinçkök Eyüboğlu da, Ali Bey'e üçüncü torun sevincini yaşatacakmış. 2007'de görkemli bir düğünle vuslata eren çift; mutlu evliliklerini bir bebekle süslemeye karar vermiş. Umarım üç aylık hamile olan Alize Hanım da, bebekleri de sağlıkla kurtulur...Alize Dinçkök Eyüboğlu ve Akiş GYO iletişim bilgileri nelerdir? Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 


Merkez Büro : Miralay Şefik Bey Sokak No:11 K:4-5-6 Gümüşsuyu 34437 İstanbul 


Tel : +90 212 393 01 00


Faks : +90 212 393 01 02 


E-posta: info@akisgyo.com 


Web Adresi: www.ak-al.com