Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Alize Erkurtoğlu Mican kimdir?

Mimar Alize Erkurtoğlu Mican kimdir? Alize Erkurtoğlu Mican, bugün hangi firmada çalışmalarına devam ediyor?


Alize Erkurtoğlu Mican kimdir? Alize Erkurtoğlu Mican, 1989 yılında İstanbul’da doğdu İlkorta tahsilini Bilfen kolejin de yaptıktan sonra İstanbul Doğuş Üniversitesi Mimarlık Fakültesinden 2012 yılında mezun oldu. 


Okul yıllarında yapıların çevre düzenlemesiyle ilgili Yunanistan’da düzenlenen workshopa katıldı. Eğitim yıllarından itibaren AE Mimarlık bünyesinde yer almaktadır. 


Mezun olduktan sonra da şirket ortağı olarak AE Mimarlık projelerinde faaliyet göstermektedir.


AE Mimarlık..

1991 yılında Mimar Ahmet ERKURTOĞLU tarafından İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Özel ve kamusal tüm mimari gereksinimleri mimari gereklilikler çerçevesinde karşılamaktadır.


Esnek ve işlevsel mimari çözümlerin sürdürülebilir çerçevede inşasının yaratıcı mekanlarla insan hayatına değer kattığına inanmaktadır. Bu çerçevede yapı sektörüne yüksek kalitede mimari hizmet sunmaktadır. İşverenlerine ve dostalarına teknoloji ve sanatı, form ve fonksiyoniliteyi optimum düzeyde sunmaktadır. 


AE Mimarlık yüksek kaliteli projelendirmeleri mühendislikle birlikte komple proje olarak konsepten uygulamaya işverenlerine sunmaktadır. Referanslarında konutlar, iş merkezleri, rezidanslar, hastaneler, alış veriş merkezleri, oteller, spor tesisleri, dini tesisler ve huzur evleri gibi farklı fonksiyonlarda çözümler yer almaktadır.


İletişim bilgileri:

İÇERENKÖY MH.

ESKİ ÜSKÜDAR YOLU CD.

BODUR İŞ MERKEZİ No:8 K:6 D:26

ATAŞEHİR, İSTANBUL, TÜRKİYE


T: 0 (216) 574 38 81

E: info@aemimarlik.net