Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ametist Park'ta ön talepte!

Ankara'nın Beysukent, Beytepe, Çayyolu kesişiminde hayata geçirilen Ametist Park projesinde ön talep toplanıyor..


Ametist Park projesi, Ankara'nın Beysukent, Beytepe, Çayyolu kesişiminde hayata geçiriliyor. Ön talep toplanmaya başlanan proje iş yeri sahip olmak isteyenlere özel olarak tasarlandı. Ametist Park, ICK Yapı imzası ile yükseliyor. 

 

ICK Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Kuru, Ankara’nın gerek yerleşim, gerekse ticari açıdan sürekli yeni alanlara ihtiyaç duymaya başladığını söyledi. 


Ametist Park


ICK olarak Beytepe girişinde 6 yıl önce başlattıkları Ametist Konutları ile Ankara’nın aksını bu lokasyona kaydırmayı başardıklarını ifade eden Kuru, "Onlarca projede, binlerce konut ve iş yerinin yükseldiği bu bölgenin amiral gemisi olan projemizin, yola cephe olan 230 metrelik kısmında inşa edilen Ametist Park İş ve Yaşam Merkezi, şimdiden en değerli ticari alan olarak gösteriliyor. Çünkü Başkent yaşamı, önümüzdeki yıldan itibaren artık burada akacak. İhtiyaca karşılık veren modern ve ferah mimarideki Ametist Park projemize çok seçkin, nitelikli markaları dizayn edeceğiz. Yaşam sokağındaki kafe, bistro, restoranlarda; cadde üzerindeki 9 metre tavan yüksekliğine ulaşan iş merkezlerinde yer alacak market, konfeksiyon, otomotiv, banka gibi ticari alanlarda, üst kattaki ofislerde alanının en iyiler olacak. Satışlar için inşaatının belli bir aşamaya gelmesini beklediğimiz projemizde şu an ön talep alımlarına başladık. Gelecek yıl sonu itibariyle faaliyetine burada devam etmek isteyen firmaları projemize bekliyoruz." dedi.


 

http://www.ickyapi.com.tr/