Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ankara Güneypark Konutları satışta!

Ankara Büyükşehir Belediyesi hayata geçirdiği "Güneypark Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi"nde bulunan konut ve ticaret alanları satışa sunuyor.


Ankara Büyükşehir Belediyesi hayata geçirdiği "Güneypark Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi"nde bulunan konut ve ticaret alanları satışa sunuyor. İlkbahar Mahallesi Çankaya'da bulunan 97 konut ve 5 ticari dükkan ihale ile satılıyor.


UYGUN FİYATA DAİRE

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre, hemen teslim ve peşin olarak satışa sunulacak konutların fiyatları 220-700 bin TL arasında. 


Projede 2+1, 3+1, 4+1 ile 5+1 daire tipleri yer alıyor. Dairelerin büyüklükleri ise 101 ve 210 metrekare arasında değişiyor. 


Turan Güneş Bulvarı ve İmrahor Vadisi’ne cepheli Mogan ve Eymir Gölü manzaralı bir alanda depreme dayanıklı olarak hayata geçirilen "Güneypark Konutları", sosyal donatıları, peyzaj düzenlemesi ve teknolojik donanımı ile dikkat çekiyor.


KALAN KONUTLAR İÇİN SATIŞLAR DEVAM EDECEK


Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından pazarlık usulü ihaleyle satışa çıkarılan konutlara sahip olmak isteyen vatandaşlar, “(0312) 507 25 60 numaralı” telefondan ya da Emniyet Mahallesi, Hipodrom Caddesi, No:5, Kat:14 Yenimahalle adresindeki Emlak ve İstimlak Daire Başkanlığı'na başvurarak bilgi alabiliyor.