Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ankara Next Level Çayyolu'nun yüzde 30’u satıldı!

Ankara'nın en özgün konut projesi Next Level Çayyolu'nda satışa sunulan konutların yüzde 30’u altı ay içinde satıldı.


Ankara'nın en özgün konut projesi Next Level Çayyolu'nda satışa sunulan konutların yüzde 30’u altı ay içinde satıldı. 


Next Level Çayyolu’nda villa, loft, penthouse, teras bahçeli ve katta farklı büyüklüklerde dairelerin bulunduğuna dikkat çeken Pasifik Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan, “Farklı mimarilerdeki alternatiflerle genç çiftlerden çocuklu ailelere, geniş ve ferah yaşamı sevenlerden fonksiyonelliğe önem verenlere kadar her zevke uygun yaşam tarzını 3+1’den 7,5+2’ye kadar değişen seçeneklerle sunuyoruz. Next Level Çayyolu’nda yaşam başladığında, detaylara gösterdiğimiz özenin hayatı nasıl kolaylaştırdığı daha net anlaşılacak. Her detayı ‘önce fonksiyon, sonra estetik’ anlayışıyla tasarladık. Metrekare büyüklüğüne değil, tüm alanların en verimli şekilde kullanılmasına özen gösterdik” dedi. 


Next Level Çayyolu, dairelere ait terasları, özel peyzajlı bahçeleri, yemek okulu, açık kapalı havuzları, squash ve standart ölçüde kapalı basketbol sahası gibi alışılmamış olanaklar sunuyor. Next Level Çayyolu’nun ortasında yer alan 5 bin metrekarelik çim etkinlik alanında piknik ve dinlenme alanları, açık hava sineması ve keyifli yürüyüş yolları yer alıyor. 101 dönüm orman ve 191 dönüm Çayyolu Rekreasyon Vadisi’yle harmanlanan Next Level Çayyolu, şehrin içinde nefes aldıran bir doğal yaşam alanıyla dikkat çekiyor.


Özenle tasarlanan ve bu özeni malzeme seçimlerine de yansıtan Next Level Çayyolu’nda, klasik tarzı sevenlere Viyana stili, modern, minimalist ve yenilikçi ögelerden hoşlananlara Milano stili, modern ile klasiğin harmanlanıp farklı yorumlanmasını sevenlere ise Chicago stili olmak üzere üç ayrı tarzda iç mimari seçeneği sunuluyor. 


Her zevke uygun 429 daireden oluşan Next Level Çayyolu’nun toplam arsa alanı 42 bin 184 metrekare, inşaat alanı ise 166 bin metrekareden oluşuyor. 505 milyon TL’lik yatırımla hayata geçecek Next Level Çayyolu’nun 2018’in son çeyreğinde tamamlanması planlanıyor.


Web: http://www.nextlevel.com.tr/