Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ant Yapı, İngiltere'ye 45 milyon Pound'luk proje yapıyor!

Ant Yapı, İngiltere’de Harcourt House projesini hayata geçiriyor.Tüm işlerini Ant Yapı'nın üstlendiği projede teslimler 2020 yılının Ocak ayında yapılacak..


Ant Yapı, İngiltere’de Harcourt House projesini hayata geçiriyor. Proje, başkentin en gözde semtlerinden Maryleybone’da yükseliyor. Kral Edward dönemine ait 8 katlı geleneksel binanın içinde restorasyon ve düzenleme çalışmaları yapılıyor.


Harcourt House konut projesinde 10 bin metrekare inşaat alanında toplam 25 adet modern lüks daire yer alacak. Projede ayrıca medikal klinik, spa ve spor salonu da yer alacak. Tüm işlerini Ant Yapı'nın üstlendiği projede teslimler 2020 yılının Ocak ayında yapılacak.


Ant Yapı, İngiltere


İngiltere’deki yeni projeyle ilgili Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, "Ant Yapı olarak 1990’lı yılların başından bu yana yurt dışında başta Rusya ve Türki Cumhuriyetlerde birçok başarılı işlere imza attık. Ana yükleniciliğini üstlendiğimiz yeni projemiz Harcourt House ile Londra’daki dördüncü işimize başlamanın mutluluğu içindeyiz. Ant Yapı olarak aynı zamanda Amerika’da Florida-Miami ile New York’ta kurduğumuz şirketler ve ofislerimizle iş geliştirme çalışmalarını sürdürüyoruz" dedi.


Ant Yapı, İngiltere


http://www.antyapi.com.tr/