Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Antalya Akseki Sözleşme İmzalama İşlemleri başladı!

TOKİ ile Antalya, Akseki Belediye Başkanlığı işbirliği çerçevesinde “Antalya Akseki 1. Etap Toplu Konut Projesinin Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalama işlemleri bugün başlıyor..


TOKİ ile Antalya, Akseki Belediye Başkanlığı işbirliği çerçevesinde, ön talep toplama yöntemiyle geliştirilen “Antalya Akseki 1. Etap Toplu Konut Projesi kapsamındaki konutların Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalama işlemleri bugün başlıyor.


Antalya Akseki Sözleşme İmzalama İşlemleri 28 Temmuz tarihine kadar T.C Ziraat Bankası A.Ş. Akseki Şubesinde, aşağıdaki programa göre gerçekleştirilecek.


Başvuru sahiplerinden aşağıdaki belgeler istenecektir.

- T.C. Nüfus Cüzdanı veya nüfus cüzdanı yerine geçen fotoğraflı ve onaylı kimlik belgesi ve bu belgenin bir adet fotokopisi ve T.C. kimlik numarası

- Sözleşmenin vekâleten yapılması durumunda, adına sözleşme imzalayacak kişi için düzenlenmiş, “Adıma Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalamaya yetkilidir.” veya “Adıma Gayrimenkul alımı ile ilgili her türlü belgeyi imzalamaya yetkilidir.” ifadesini içeren noter tasdikli Vekâletname ve vekil olan kişinin nüfus cüzdanı veya yerine geçen belge.

- B1 tipi konut alıcıları, Akseki Belediye Başkanlığı tarafından imzalatılan Başvuru Formunun fotokopisini ibraz ederek sözleşme imzalayacaklardır


Antalya Akseki Sözleşme İmzalama İşlemleri başladı!

Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016