Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Antalya Pal City 2 Vali Konakları'nda doğa keyfi!

Antalya Pal City 2 Vali Konakları, Antalya'da, Döşemealtı bölgesinde tarihi ve modem mimarinin buluştuğu mega lüks konut projesi olarak yükseliyor..


Antalya eski Vali Yardımcı Turan Eren'in Kooperatif Başkanı olduğu Pal City 2 Vali Konakları, üyelerine doğayla iç içe bir yaşam alanı sunuyor. 


Turizmi, tarımı, sanayisi, coğrafyası, denizi, güneşi, tarihi ve kültürüyle sadece Türkiye'nin değil, dünyanın göz bebeği bir şehir olan Antalya'da, Döşemealtı bölgesinde tarihi ve modem mimarinin buluştuğu mega lüks bir konut projesi yükseliyor. 


Kent merkezine çok yakın bir mesafede şehir stresinden uzak bir yaşam imkanı sunan Pal City 2 Vali Konakları'nda üyeler bahçe, toprak, çimen, çiçek gibi özlemleri rahatlıkla giderebilme fırsatı bulurken,nemi ve sıcaklığı şehir merkezine göre daha düşük olan bölge bu özellikleriyle adeta bir yaylayı andırıyor. 


Şehir merkezine 15 dakika, Antalya Havalimanı'na 20 dakika, Akdeniz Üniversitesi kampüsüne 12 dakika, Uluslararası Antalya Üniversitesi'ne, yeni kurulacak Antalya Hipodromu'na ve Antalya Spor Kompleksi'ne sadece 3 dakika mesafede olması ve bulunduğu lokasyondan, Batı ve Kuzey çevre yollan ile hızlı tren yolunun geçiyor olması da projenin en önemli özellikleri arasında yer alıyor.


http://www.palcitykonaklari.com/


Antalya Gündem


Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı