Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Antasya Rezidans'ta 1+1’ler 470 bin TL'ye!

Antasya Rezidans, Ant Yapı tarafından İstanbul Ümraniye'de inşa ediliyor. 617 adet konutu bünyesinde barındıran Antasya Rezidans 42 katlı olarak yükseliyor..


Antasya Rezidans, Ant Yapı tarafından İstanbul Ümraniye'de inşa ediliyor. 617 adet konutu bünyesinde barındıran Antasya Rezidans 42 katlı olarak yükseliyor.


Antasya Rezidans Ümraniye projesinde konut, ofis ve alışveriş merkezi bulunuyor. Proje Kasım 2015 itibariyle tamamlandı. 


TEM Ümraniye kavşağında yer alan proje toplam 50 dönüm üzerinde konumlandırılan projede 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon şeklinde daireler yer alıyor.


Antasya Rezidans fiyat listesi:

Antasya Residence'ta 1+1’ler 470 bin TL'den, 2+1’ler 735 bin TL’den başlangış gösteriyor. Ödeme planına göre firma bünyesinde yüzde 50 peşin olarak veriliyor, kalanı 2016 sonuna kadar vadelendiriliyor.


Ümraniye Antasya Rezidans projesinde çocuk havuzu, basketbol sahası, üstü açılabilir kapalı yüzme havuzu, buhar odası, kafeler, fitness center, oyun alanları, sauna ve otopark yer alıyor.


Antasya Rezidans Ümraniye projesi 1. ve 2. köprü bağlantı yollarına yakın yerde hayata geçiriliyor. Yaşamın sürdüğü, kiralamalar da firma bünyesinde yapılabiliyor.


Telefon:  0216 630 68 68

Web: www.antasya.com.trIşıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com