Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Arda Turan'ın emlak yatırımları

Sinem Kobal'la evlilik hazırlığı yapan Arda Turan, Ağustos 2013'te 5 milyon TL'ye Sarıyer'den ev satın aldı.


Arda Turan


Atletico Madrid'le olan sözleşmesini 2017 yılına kadar uzatan Arda Turan, Sinem Kobal'la 26 Aralık'ta Çırağan Sarayı'nda evlenecek.


Turan, yakın dostları oyuncu Demet Akbağ ve eşi Zafer Çika'nın oturduğu Sarıyer Bahçeköy'deki Saklı Koru Villaları'nda ev satın aldı. Kaba inşaatı tamamlanmış 3 katlı villaya Vatan gazetesinin haberine göre, 5 milyon TL ödeyen ünlü futbolcu, bir mimarla anlaşarak evin içini nişanlısı Kobal'ın zevkine göre dekore ettirecek.


Çift İstanbul ziyaretlerinde bu evde kalacak. Aynı sitede Ajda Pekkan, Mahsun Kırmızıgül, Emre Belözoğlu, Beyazıt Öztürk gibi ünlü isimlerin de evi bulunuyor.


Beyazıt Öztürk buradaki villasını 2012 yılında önce satışa çıkarttı. İstediği 3 milyon 250 bin dolara alıcı bulamayınca; 8 bin 500 dolara kiraya verme kararı aldı.


İzzet Çapa, Beyazıt'ın evi satışa çıkarma gerekçesi olarak şunları yazdı: “Koca evde tek başınayım, koltuğun kenarına kıvrılıp oturuyorum. Geceleri de yatağın bir köşesine çekilip uyuyorum.” 


Gülben Ergen de siteden İstinye Park Evleri’ne taşındıktan sonra, kendini çok yalnız hissediyormuş.


Bahçeköy Saklı Koru Villaları


1997 yılında yapılan bu villaların mimarı, Adnan Kazmaoğlu.SAKLI KORU VİLLALARINI 

HAVADAN İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


http://www.havadanemlakvideo.com/nerede/istanbul/sakli-koru-villalari-nerede-havadan-videosu-10601.htmlArda Turan


Arda Turan kimdir?


30 Ocak 1987'de İstanbul Bayrampaşa'da doğdu. Sağ ve sol kanat ile oyun kurucu pozisyonlarında oynar. 2013'te La Liga ekiplerinden Atlético Madrid'de forma giyiyordu.


DİĞER EMLAK YATIRIMLARIALAÇATI'DA ARSA


Haziran 2012'de;

Habertürk gazetesi yazarı İzzet Çapa, futbolcu Arda Turan'ın Alaçatı Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç ile beraber arsa baktığını ve ardından mükellef bir yemek yediklerini yazdı.


YALI


Ocak 2010'da YALI SATIN ALDIĞI yönünde haberler yayınlandı.

Hürriyet gazetesindeki haberde şöyle yazıyordu:

Geçtiğimiz yıl Yeşilköy'de 1 milyon dolara villa alan ve burada yaşayan milli futbolcu, Orhan Gencebay'ın oturduğu apartmana komşu olan Baltalimanı'ndaki daireyi, geçtiğimiz ay emlakçı bir arkadaşının vasıtasıyla satın almış. Turan, dairenin dekorasyonunu ise baştan aşağıya yenilemesi için ünlü bir mimara teslim etmiş. Futbolcunun burada, evlilik planları yaptığı sevgilisi Sinem Kobal ile oturacağı konuşuluyor. Kobal ve Turan'ın yeni yıla Phuket Adası'nda girdiklerini de hatırlatayım...


BAHÇEŞEHİR'DE VİLLA


Mayıs 2010 tarihli Posta gazetesi haberinde ise;

Galatasaray'ın kaptanı Arda Turan, `Selena'nın yıldızı Sinem Kobal ile 7 aydır aşk yaşıyor. Sinem Kobal geçtiğimiz ay Arda Turan'ın Florya'daki evine taşınmıştı.

Evlilik kararı alan çift geçtiğimiz hafta Bahçeşehir'de 2 katlı villa beğendi. Arda Turan 400 bin TL'lik villanın kaporasını da verdi.