Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Areon Boğaziçi Evleri'nde 160 bin TL'ye!

Areon Yapı, bölgedeki 16. projesi Areon Boğaziçi Evleri'ni Bodrum-Milas yolu üzerindeki Boğaziçi Mahallesi’nde hayata geçiriyor..


Areon Yapı, bölgedeki 16. projesi Areon Boğaziçi Evleri'ni Bodrum-Milas yolu üzerindeki Boğaziçi Mahallesi’nde hayata geçiriyor. 57 bin metrekarelik alanda 38 bin metrekare yeşil alan ve sosyal tesis olarak ayrıldı. 


Areon Boğaziçi Evleri'nde 3 katlı 38 blok ve 2 katlı 35 blokta toplam 294 konut bulunuyor.


Areon Boğaziçi Evleri’nde peşinat ve ara ödeme olmadan 120 ay vade imkanı sunulan Areon Boğaziçi Evleri’nde, 950 TL’den başlayan taksitlerle 1+1 daire, 1.800 TL’den başlayan taksitlerle ise 2+1 dubleks daire sahibi olunabiliyor.


Projede, teraslı 1+1 daireler 160 bin TL’den, hem balkonlu hem de bahçeli 2+1 dubleks daireler ise 300 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 


İnşaatına bu yılın Eylül ayında başlanması planlanan projenin Aralık 2018’de teslim edilmesi planlanıyor.


Yetişkinler için iki açık ve bir kapalı, çocuklar için bir açık olmak üzere dört yüzme havuzu bulunan Areon Boğaziçi Evleri’nin diğer sosyal yaşam alanları içinde; spor salonu, yürüyüş ve koşu parkuru, açık aletli spor alanı, golf alanı, güneşlenme terası, vitamin bar, havuz barları, restoran, 10 dönümlük koru, piknik alanı, sauna, buhar odası, Türk hamamı, lobi, çocuk parkı, oyun salonu, bilardo salonları, market ve otopark yer alıyor.


Proje, Milas Havalimanı’na 17 km, Milas’a 37 km ve Bodrum merkeze yaklaşık 20 km uzaklıkta konumlandırılıyor.


Ayrıca halkın hizmetine açık birçok plaja 2 km, yunusların doğal yaşam alanları denizde bulunduğu ilk ve tek yunus parkı olan Dolphin Park’a 7 km, Bodrum Golf Tesisi’ne 500 metre mesafede yer alan proje; camiye 1 km, büyük marketlere ve doğal ürünlerin satıldığı köylü pazarlarına 5 dakika, sağlık ocağı ve ambulansa 7 dakika uzaklıkta bulunuyor.www.areonbogazicievleri.com

Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı