Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Arif Kerem Göğüş

Ankara doğumlu olan Arif Kerem Göğüş, 2005 yılında Göğüş Yapı’yı kurarak inşaat sektörüne girdi. 2008 yılında ise Trend adı ile birçok rezidans projesini hayata geçirdi.Arif Kerem GöğüşArif Kerem Göğüş kimdir?


Arif Kerem Göğüş; 1980 yılında Ankara’da doğdu. Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde eğitim gördükten sonra Atılım Üniversitesi’ne geçti. Göğüş, 2005’de Göğüş Yapı Sanayi kurdu. Göğüş Holding Yönetim Kurulu Başkanı oldu.  2008 yılında Trend Residence sistemini hayata geçirdi. 


Trend Residence projesi ile Avrupa’da 8 ödüle sahip olan Arif Kerem Göğüş, 2011’de YÖK tarafından 3 milyon 800 bin öğrencinin oylamasıyla Yılın En başarılı genç İş Adamı, 2012’de Dünya Tüketici Akademisi Yılın En Başarılı İş Adamı, 2012’de Göğüş Yapı adına Las Vegas’da Internet Marketing Association tarafından Teknolojiyi En İyi Kullanan Yapı Şirketi, 2012’de Türk Hukuk Enstitüsü Yılın En Başarılı İş Adamı, 2009’da Avrupa Gazeteciler Derneği tarafından En Başarılı İnşaat Şirketi, 2010’da Türkiye Radyocular Derneği Yılın En Başarılı İş Adamı ödüllerini aldı.


2000-2001 arasında Demokrat Türkiye Partisi-Doğruyol gençlik kollarında siyaseten rol aldı. 


Arif Kerem Göğüş, Göğüş Holding ile hangi projeleri hayata geçirdi?


1.Trend Ulus

2.Trend Çankaya

3.Trend Fulya

4.Trend Barbaros

5.Trend Gümüşsuyu

6.Trend Bosphorus


Arif Kerem Göğüş, araştırmalarını nasıl yapıyor?


Göğüş Holding Yönetim Kurulu Başkanı olan Arif Kerem Göğüş, araştırmalarını helikopter ile yapıyor. Göğüş Yapı'nın proje inşa edeceği lokasyonları kuşbakışı belirliyor, ayrıca bunları manzara ve trafik yoğunluğuna göre de değerlendirmiş oluyor. Nerelere hangi yatırımları yapacağını, şehrin hangi bölgelere kaydığını gözlemliyor ve gelecekteki adımlarını atarken bunları göz önünde bulunduruyor.Arif Kerem GöğüşTrend Fulya projesinin özellikleri nedir?


8 katlı tek blok şeklinde tasarlandı. Projede toplam 23 adet daireye yer verildi. 1+1 ve 2+1 dairlerden oluşan Trend Fulya’da teslimlerin 2013 Aralık ayında yapılması planlandı. 


Trend Fulya projesinin ortak özellikleri arasında da karaoke odası, playstation odası, bussiness room, açık hava sineması, spa, fitness center, parti odası, bilardo odası, dans stüdyosu, sauna, yoga salonu, bahçe barbekü alanı, plates odası, sanat odası, toplantı odası, buhar odası, jakuzi, sinema, Türk hamamı yer aldı.


2013 Haziran ayı güncellemelerine göre;  oda 1 salon daireler 270 bin dolardan, 2 oda 1 salon daire 330 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.


Göğüş Yapı’nın 2013 hedefleri nelerdir?


Göğüş Yapı, Trend markasıyla 5 yılda 100 butik projede, 2 bin 500 ultra lüks rezidans inşa edeceğini açıklandı. Göğüş Holding Başkanı Kerem Göğüş, şuanda mevcut olan projelerine ek olarak 2013 yılının sonuna kadar 10 yeni Trend projeyi daha devreye sokacaklarını belirtti. 


Arif Kerem Göğüş'ün iletişim bilgileri nedir?


Adres: Barbaros Bulvarı Cedidiye Sokak No:4 Beşiktaş - İstanbul – Türkiye

Telefon: 444 0 989 

E-Posta:  iletisim@gogusholding.com.tr