Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Aris Grand Tower’da peşinatsız ödemelerle!

Aris Grand Tower, iddialı mimarisi ve merkezi lokasyonu kadar, uygun ödeme koşullarıyla da konut alıcısına benzersiz fırsatlar sunuyor..


Zerka İnşaat, Kaymakçı İnşaat, Nihal İnşaat ve Gürdoğan İnşaat Ortak Girişimi’nin Beylikdüzü-Esenyurt aksında 110 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirdiği Aris Grand Tower, iddialı mimarisi ve merkezi lokasyonu kadar, uygun ödeme koşullarıyla da konut alıcısına benzersiz fırsatlar sunuyor. 0 peşinatla 120 aya kadar taksitlendirilen daireler için, 48 aya kadar yüzde 0,32, 60 aya kadar yüzde 0,44, ve120 aya kadar ise 0,70 faiz oranı uygulanıyor. 


Çamoğlu Mimarlık tasarladı

Aris Grand Tower, Türkiye’nin tanınmış mimarlık ofislerinden Çamoğlu Mimarlık imzası taşıyor. 46 bin metrekarelik inşaat alanında, toplam 310 konut ve 18 adet ticari alandan oluşan Aris Grand Tower, 42 katlı bir kule halinde yükseliyor. Her ihtiyaca uygun olarak tasarlanan 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Aris Grand Tower’da 1+1 dairelerin büyüklükleri 70 metrekare ile 84 metrekare arasında değişirken 2+1 daireler, 106 metrekare ile 125 metrekare arasında değişen alanlara sahip.  Projede ayrıca 170 metrekarelik 3+1 daireler yer alıyor. Dairelerin Mayıs 2018’de teslim edilmesi planlanıyor.


Ayrıcalıklı bir yaşam için…

4 bin metrekarelik bir alanın sosyal donatı ve peyzaja ayrıldığı Aris Grand Tower, pek çok ayrıcalığı bir arada sunuyor. Projede havuz keyfinden fitness dünyasına, restoran ve cafelerden  benzersiz alışveriş deneyimi sunan dükkanlarına ve Türk hamamına kadar daire sakinlerinin yaşamınıza kusursuzluk katacak birçok detay yer alıyor. Çamoğlu Mimarlık’ın mimari dehasını bir kez daha ortaya koyan Aris Grand Tower’ın muhteşem lobisi ise zirveye yakışır şekilde projedeki yerini alıyor. 


7’den 70’e herkese zirvede bir yaşam vaat eden Aris Grand Tower’da çocuklar ayrıcalıklı bir konuma sahip. Öyle ki Aris Grand Tower içerisinde yer alan kreşte çocuklar eğlenirken öğreniyor, spor alanlarında spor yaparken sağlıklı bir geleceğin temellerini atıyor. 


Kolay ulaşım avantajı

Eşsiz konumuyla da fark yaratan Aris Grand Tower, muhteşem manzarasıyla bir adım öne çıkarken kolay ulaşım avantajıyla da hayatı kolaylaştırıyor. Metrobüs ve E-5’e sadece 1100 metre uzaklıkta bulunan Aris Grand Tower, TEM otoyoluna ise sadece 10 dakikalık mesafede yer alıyor. 


Web: http://www.arisgrandtower.com/