Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Arma Gaziemir Evleri'nin lansmanı yapıldı!

Yunusoğlu İnşaat'ın Gaziemir'deki 60 milyon lira değerinde yeni projesi olan Gaziemir Arma projesini düzenlediği basın lansmanı ile katılımcılara tanıttı.


Yunusoğlu İnşaat'ın Gaziemir'deki 60 milyon lira değerinde yeni projesi olan Gaziemir Arma projesini düzenlediği basın lansmanı ile katılımcılara tanıttı. 


Gaziemir DoubleTree By Hilton Otel'de düzenlenen toplantıya katılan Yunusoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Yunusoğlu, EPİG Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı Semiha Güneş ve Yunusoğlu İnşaat Genel Müdürü Rahmi Sarıkaya projenin detaylarını anlattı. Site içerisinde, rezidans konseptinde projelendirilen Arma Gaziemir'in bambaşka bir hayatın kapıları araladığını ifade eden Yunusoğlu, "Arma, yatırımcılar ve uzmanlar tarafından yaklaşık 40 bin metrekare inşaat alanı ile bölgenin en gözde projesi olarak değerlendiriliyor. Kaba inşaatı tamamlanan projenin 18 ay gibi kısa bir sürede tamamlanarak hayatına başlamasını hedefliyoruz" dedi. 


Firma olarak tüm projelerinde hayal değil, gerçeği sunduklarını söyleyen Yunus Yunusoğlu, şöyle devam etti; "Arma Gaziemir, Optimum AVM'nin karşısında, ESBAŞ'ın yanı başında ve İZBAN Metro istasyonuna yürüyüş mesafesinde bulunuyor." Fitness Spor Merkezi'nin bulunduğu, içinde sinema salonu, veranda ve dinlenme alanları, toplantı salonu, sauna, Fin hamamı, hobi salonları, Pool-Bar, çocuklar için oyun parkı, mini club ve kreş bulunan Arma Gaziemir, sosyal donatı alanlarıyla çok özel bir dünyanın kapılarını açıyor. Modern teknolojinin getirdiği tüm detayların kullanıldığı proje, "Akıllı Ev" sistemiyle de dikkat çekiyor.


Web: www.yunusoglu.com.tr/projelerimiz/devam-eden-projelerimiz/arma-gaziemir/


Sabah