Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

ArmaMenta Projesi nerede?

Okkalar İnşaat’ın yakında satışa sunacağı proje ArmaMenta adını taşıyor. Proje bünyesinde toplam 158 daire yer alıyor. Peki, ArmaMenta Projesi nerede?


Okkalar İnşaat’ın yakında satışa sunacağı proje ArmaMenta adını taşıyor. Proje bünyesinde toplam 158 daire yer alıyor.


ArmaMenta Projesi'nde daireler 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon tipte dizayn edildi. Projede doğal yaşam konsepti öne çıkıyor.


5 bin metrekarelik bir alanda inşa edilen ArmaMenta'da kış bahçesi, çocuk oyun alanı yer alıyor. Projede ayrıca bir botanik bahçe ve balkonlarda organik ürün yetiştirme alanları da yapılması planlanıyor.


Geniş sosyal alanlara da sahip projede açık havuz, hamam, sauna, buhar odası, fitness center, kapalı ve açık çocuk oyun alanları, servis bekleme alanı, güvenlik, bahçe bakımı, kış bahçesi, pergoleler, kapalı otopark, açık misafir otopark alanı da yer alacak.


ArmaMenta Projesi nerede?

ArmaMenta Projesi, Kartal'da Aydos Ormanı’nın yanında yer alıyor. Kartal’ın Soğanlık Bölgesi’nde konumlandırılan proje, Kartal metrosuna 900 metre mesafede yer alıyor.


E5, TEM gibi ana yollara birkaç dakika mesafede inşa edilecek ArmaMenta, şehir merkezinde bulunan büyük hastanelere, alışveriş merkezlerine, üniversitelere ve adliye sarayı gibi önemli kurumlara yakınlığı ile de önemli avantajlar sunuyor. http://www.okkalar.com/


Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com