Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ase Yapı

Eagle Park projesini İstanbul Kartal’da konumlandıran firmadır. Ase Yapı, 2008’de ikisi de İTÜ mezunu Ahmet Süzen ve Erdoğan Avcı tarafından kuruldu.
Ase Yapı ne zaman kuruldu? İstanbul’un Anadolu yakasındaki ilçesi Kartal’da Eagle Park projesini hayata geçiren Ase Yapı, 2008 yılında kuruldu. Ase Yapı’yı kimler kurdu?Ase Yapı, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) İnşaat Mühendisliği mezunu Ahmet Süzen ve İTÜ Gemi İnşaat Mühendisliği mezunu Erdoğan Avcı tarafından kuruldu. Kartal’da hayata geçirilen Eagle Park projesi, firmanın ilk projesi olma özelliğini taşıyor. Kartal Eagle Park projesinin detayları neler?Anadolu Yakası Kartal'da inşa edilen ve Ase Yapı projesi olan Kartal Eagle Park'ta fiyatlar, Haziran 2013 itibariyle 330 bin liradan başlıyor. Projede teslimler hemen gerçekleştiriliyor.


Ase Yapı'nın Anadolu Yakası Kartal'da inşa ettiği ve 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçeneklerinden meydana gelen Eagle Park'ın inşaat alanı 8 bin 588 metrekare olarak belirlendi. Toplamda 125 konuttan oluşan Eagle Park'ta 2 oda 1 salon konutların tamamı satıldı. 7 bloktan oluşan Eagle Park projesinde; açık yeşil alanlar, basketbol sahası, squash salonu,  açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness center, kapalı otopark ve daha bir çok konut seçeneği bulunuyor. 


Ase Yapı

Eagle Park5 bin 374 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan Eagle Park projesinde satışlar devam ediyor. 


Ulaşım açısından çok avantajlı bir konumda yer alan Eagle Park, minibüs yoluna yürüyerek 2 dakika, sahil yoluna 10 dakika mesafede konumlandırılıyor.


Anadolu Yakası kartal'da hayata geçirilen Eagle Park fiyatları Haziran 2013 itibariyle şöyle şekilleniyor;


1+1 daireler 330 bin TL, 


3+1 daireler 700 bin TL, 


Dubleks konutlar ise 850 bin TL'den satışa sunuluyor.Eagle Park ödeme planına göre projede banka kredisi imkanından yararlanabiliyorsunuz. Eagle Park projesinde toplam daire bedelinin yüzde 40'ını ödedikten sonra banka kredisi imkanından yararlanılabiliyor.


Kartal Eagle Park daire teslimleri hemen gerçekleştiriliyor.


Telefon: 0216 517 05 70

Web Adresi: www.eagleparkevleri.comAse Yapı iletişim bilgileri nelerdir?Ase Yapı Sanayi Tic. Ltd. Şti 


Adres: Kordonboyu Mahallesi Tekel Caddesi No: 52/54 Atalar / Kartal / İstanbul


Telefon: 0216 517 05 70 - 4 Hat


Faks: 0216 389 80 93


e-mail: info@aseyapi.com


Web Adresi: www.eagleparkevleri.com