Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Askur Asansör

Denizli’de 1989 yılında kurulan ve şu an yıllık 100 asansör üretim kapasitesine ulaşan firma. Askur Asansör, tek hızlı, çift hızlı, kademesiz hız kontrollü, yarı otomatik, tam otomatik, yük, insan ve hasta asansörleri, hidrolik asansörler, panaromik asansörler,yürüyen merdiven ve yürüyen band üretiyor.Askur Asansör
Askur AsansörAskur Asansör ne zaman, nerede kuruldu?


Askur Asansör, 1989 yılında Denizli’de kurulmuştur. 30 kişilik kadrosuyla belli başlı asansör firmaları arasında yerini almıştır. Askur Asansör kapasitesini yıllık 100 asansöre ulaştırmıştır. En düşük kapasiteden, en yüksek kapasiteye kadar tek hızlı, çift hızlı, kademesiz hız kontrollü, yarı otomatik, tam otomatik, yük, insan ve hasta asansörleri, hidrolik asansörler, panoramik asansörler, yürüyen merpen ve yürüyen band; Askur Asansör tarafından imal edilmektedir.Askur Asansör hangi kalite belgelerine sahip?


Askur Asansör, Denizli’de ISO 9001:2000 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ve CE Ürün Uygunluk Belgesi tetkikini başarıyla sonuçlandıran ilk firma.


Firma, 21.02.2005 tarihinde TÜV SÜD tarafından yapılan kontrollerde ISO 9001:2000 ve CE (H modül) belgelerini almış bulunuyor.Askur Asansör’ün servis hizmeti var mıdır?


Asansörlerin montajı yapıldıktan sonra bakımı düzenli olarak Askur Asansör bakım ekibi tarafından yapılmakta. Arıza anında, en kısa sürede müdahale edilmekte. Askur Asansör ürünleri nelerdir? 


Hidrolik Asansör, Panoramik Asansör, Makine Daireli Asansör, Makine Dairesiz Asansör, Sedye Asansörü, Yemek Asansörü, Yük Asansörü, Yürüyen Merpen ve Yürüyen Band…Askur Asansör ürünleri kullanılan binalar hangileridir?


Denizli MEB, Denizli Öğretmenevi, PAÜ Rektörlük Binası, Özel Pev Okulları, Nevzat Karalp Anadolu Lisesi, Kale Belediyesi, Nazilli Belediyesi,  TOKİ,  Denizli Belediyesi Umutkent Toplu Konutları, Denizli Belediyesi Belkon Toplu Konutları, Aqua Fantasy, Umut Thermal Otel, Tripolis Hotel, Ephesia Ote, Green Restaurant, Denizli Polisevi, İzmir Makina Mühendisleri Odası, Denizli Makina Mühendisleri Odası, Akademi Göz Hastanesi, Özel Ege Hastanesi, Alkim Alkali Kimya AŞ,  Mutcali Tekstil,  Özgüven Boya, Hisar Tekstil, Funika Holding, AKÇA, Volvo Plaza, BAŞTAŞ,  Hidroteknik, Kardemir, Aygören,  Keskinoğlu, Aslan Ticaret, Dekor Elektrik ve Turkuaz Mazda Plaza.Askur Asansör iletişim bilgileri nelerdir?


Adres: Kuşpınar Mahallesi, İnönü Caddesi No: 104/A 20020 Denizli

Tel: 0258 264 32 47

Fax: 0258 241 75 50

E-Posta: info@askurasansor.com

Web: www.askurasansor.comÖnerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016