Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Atakent Panorama İzmir'de fiyatlar 319 bin TL'den başlıyor!

İzmir'in Çiğli İlçesi'ne bağlı Yakakent mevkiinde hayata geçirilen Atakent Panorama İzmir'de fiyatlar 319 bin TL'den başlıyor..


Atakent Panorama projesi, Ataseven Group imzası ile İzmir'in Çiğli İlçesi'ne bağlı Yakakent mevkiinde hayata geçiriliyor. Proje  17 bin 87 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor.


5 blokta 240 daireden meydana gelen Atakent Panorama İzmir, Körfez manzarasına hakim.


İlk 2 bloğun 2019 yılının Aralık ayında teslim edilmesi planlanan projede diğer 3 bloğun teslimleri ise 2020 yılının Ağustos ayında gerçekleşecek.


Atakent Panorama İzmir


Atakent Panorama İzmir'de 151 metrekare ve 154 metrekare seçenekleri ile 3 oda 1 salon şeklindeki daire tiplerine yer veriliyor. 


Atakent Panorama İzmir'de nakitte lansmana özel fiyatlar 319 bin TL'den başlangıç gösteriyor, 450 bin TL'ye yükseliyor. Projede peşinde yüzde 15 indirim yapılıyor. Ayrıca projede Garanti Bankası ile anlaşma kapsamında kredi kullanılabiliyor. 


Lansmanı 18 Mart'ta yapılacak Atakent Panorama İzmir projesinde; çim amfi, seksek oyun alanı, dokuztaş oyun alanı, 2 adet çocuk oyun alanı, süs havuzu ve oturma alanları, bahçe satrançı, yel değirmeni, koşu parkuru, pool kafe, tırmanma duvarı, yetişkin ve çocuk yüzme havuzu, çok amaçlı spor sahası, açık hava bowling, 2 adet açık hava fitness alanı gibi olanaklar yer alıyor.


Atakent Panorama İzmirAdres: Yakakent Mah. 8087/20 Sok. No:4 Çiğli/İzmir


Telefon: 0232 366 22 82

Web site: http://www.atakentpanorama.com/Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com