Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ataköy Avrupa Residence Office'te 714 bin 960 TL'ye!

Avrupa Residence & Office Ataköy'ün son rezidans dairelerinde kampanya dönemi başladı. Projede daireler 714 bin 960 TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor..


Avrupa Residence & Office Ataköy'ün son rezidans dairelerinde kampanya dönemi başladı. Artaş İnşaat tarafından düzenlenen kampanyada; 36 aya vade farksız taksitlendirme, 60 aya 0,35 120 aya ise 0,58 vade oranlarıyla kredi kullanılabiliyor. 


Ataköy'de, E5 Otoyolu'nun hemen bitişiğinde yer alan proje, 1+1 ve 2+1 seçeneklerine sahip 165 rezidans daire ile çeşitli kullanım alanlarına hitap eden 52 ofis ve dükkânlardan oluşuyor. Direlerin büyüklükleri 69 ile 103 metrekare arasında değişiyor.


Projede rezidans dairelerin fiyatları 714.960 TL'den başlıyor. 233 ile 321 metrekare arasında ofislere sahip projede, 52 metrekare ile 1.058 metrekare arasında çeşitli kullanım alanlarına hitap eden dükkânlar bulunuyor. 


Estetik ve modern mimarisiyle E5 Otoyolu'nun bitişiğinde prestijli bir iş ve yaşam projesi olarak konumlanan Avrupa Residence & Office Ataköy, bölgenin en gözde noktalarından biri haline geliyor. Atatürk Havalimanı'na yakın konumuyla dikkat çeken proje, Ataköy'e "Avrupa Konutları" markasının ayrıcalıklarını taşıyor. 


60 bin metrekare inşaat alanına sahip Avrupa Residence & Office Ataköy, konumu itibarıyla gayrimenkul yatırımcılarının ilk tercihleri arasında yer alıyor. Tüm ulaşım akslarına yakın bir mesafede bulunan proje, E5 Otoyolu'nun hemen yanı başında yer alan konumuyla yüksek yatırım potansiyeli taşıyor. Türkiye Gazetesi 

Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı