Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Atlantik Fly'da yıl sonuna özel fırsatlar! 299 bin TL'ye!

Atlantik Yapı tarafından inşa edilen Atlantik Fly'da "Yıl Sonu Fırsatları" başladı. Kampanya kapsamında yüzde 10 peşin, geri kalan kısmı ise teslimde ödeme imkanı sunuluyor..


Atlantik Yapı tarafından inşa edilen Atlantik Fly'da "Yıl Sonu Fırsatları" başladı. 10 daireye özel olarak başlatılan avantajlı bir kampanya dahilinde 2+1 dairelerin fiyatları 299 bin TL'den başlıyor.


2017 yılı bitmeden ev sahibi olmak isteyenlerin ilgisini çekecek kampanya kapsamında, yüzde 10 peşin, geri kalan kısmı ise teslimde ödeme imkanı sunuluyor.


Pendik'te inşa edilen Atlantik Fly projesindeki yıl sonu fırsatı kampanyasıyla ev sahibi olmak daha kolay. Atlantik Yapı Satış ve Pazarlama Müdürü Engin Tortumlu, "Ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini gerçekleştirmek için, yeni kampanyalarla yatırımcılarımıza fırsatlar sunuyoruz. Kaliteli, güvenli ve donanımlı konutlarda yaşamak her vatandaşın hakkı. Biz de Atlantik Yapı olarak markalı projelerimizde, daima uygun fiyat politikası belirleyerek yatırımcıların daire sahibi olmasını kolaylaştırmaya çalıştık. Atlantik Fly projemizde yılsonu kampanyası kapsamında alternatifli ödeme seçenekleri sunuyoruz. Kampanyadan yararlanmak isteyen konut alıcıları 31 Aralık’a kadar satış ofimize bekliyoruz." dedi.


Toplam 140 daireden meydana gelen Atlantik Fly'da 5'nci kattan sonraki tüm daireler deniz manzarasına hakim. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tipleri bulunuyor.   


2019 yılının Nisan ayında teslim edilecek Atlantik Fly projesi konum olarak Sabiha Gökçen Havalimanına 1,5 kilometre, D-100 Karayoluna 2 kilometre, TEM Otoyoluna 3 kilometre, Yüksek Hızlı Tren’e 2,5 kilometre, İstanbul Deniz Otobüslerine 3,5 kilometre ve Metro’ya 700 metrelik mesafede yer alıyor. 


Web: http://www.atlantikfly.com/Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı