Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Avangart İstanbul görücüye çıktı! 504 bin TL'ye!

Emlak Konut GYO güvencesiyle Gül Proje imzası ile hayata geçirilen Avangart İstanbul'un lansman toplantısı bugün gerçekleşti. Projede fiyatlar 504 bin TL'den başlıyor..


Emlak Konut GYO güvencesiyle Gül Proje imzası ile hayata geçirilen Avangart İstanbul projesi, Belgrad Ormanı’nın hemen yanı başında yükseliyor. 


Lansmanı bugün gerçekleşen Avangart İstanbul’un toplantısına Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, Gül Proje Yönetim Kurulu Başkanı Metin Gül ve Gül Proje Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ali Gül ve Sönmez Aydın katıldı.

  

“Şehrin içinde, klişelerin dışında” sloganıyla basına tanıtılan Avangart İstanbul'da daire fiyatları 504 bin TL'den başlıyor.


36 bin 750 metrekare arsa alanına sahip Avangart İstanbul'un inşaat alanı ise 207 bin metrekare olarak belirlendi. 


Projenin ortak kullanım alanları arasında parklar, açık hava spor alanları, yürüyüş yolları, çocuklar için oyun alanları, kapalı yüzme havuzu ve sauna bulunuyor.


11 blokta toplam 935 daire ve 18 ticari üniteden meydana gelen Avangart İstanbul, Tem Otoyolu üzerinde Seyrantepe’de yükseliyor. 


Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Türk Telekom Stadyumu’nun hemen yanında yer alan Avangart İstanbul projesinde 1+0'dan 4+1'e kadar daire tipleri sunuluyor. 84 ay 0 faizle daire sahibi olunabiliyor.


Ünlü mimar Hakan Helvacıoğlu tarafından tasarlanan Avangart İstanbul'da evinden çıkmadan işlerini halletmek isteyenler için site sakinleri için de 18 dükkandan oluşan Avangart İstanbul çarşısı bulunuyor.
Web: www.avangartistanbul.com