Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Avenue İstanbul ön satışta!

İstanbul Beykent'te Gül İnşaat imzası il yükselen Avenue İstanbul'da ön satışlar başladı. Proje ön satış avantajıyla liste fiyatı üzerinden yüzde 25 peşin, kalanı ise 36 ay taksit imkânı ile satışa sunuluyor..


Gül İnşaat imzasına sahip Avenue İstanbul projesinde ön satış dönemi başladı. Proje, İstanbul Beykent'te yükseliyor. Gül İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Gül, projenin inşa edileceği alanın konut sektörü açısından en parlak bölgelerden biri olduğunu belirtti.   


Tanıtımını dahi yapmadan kendilerinden daha önce ev alan eski müşterilerine projenin yüzde 10'nunu sattıklarını söyleyen Gül, "Müşterilerimizle güvene dayalı bir ilişkimiz var. Yeni yaptığımız projeleri yakından takip ediyorlar" ifadelerini kullandı. 


Toplam 436 konut ve 170 ticari üniteden oluşan Avenue İstanbul'da daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandı. Proje ön satış avantajıyla liste fiyatı üzerinden yüzde 25 peşin, kalanı ise 36 ay taksit imkânı ile satışa sunuluyor. 


Peşin alımlarda ön satışa özel yüzde 20'ye varan indirim fırsatı sunulan projede konutlar 443 bin ila 963 bin lira arasında satılıyor.  


www.avenueistanbul.com