Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Avrupa Konutları Ataköy'de yaşam Kasım'da başlayacak!

Artaş İnşaat, Avrupa Konutları’nın Ataköy halkasında sona yaklaştı. Avrupa Residence & Office Ataköy’de rezidans, ofis ve dükkanların büyük bölümü sahiplerini bulurken proje Kasım 2016’da teslim edilecek..


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!

Artaş İnşaat, Avrupa Konutları’nın Ataköy halkasında sona yaklaştı. İstanbul’un en değerli noktalarından Ataköy’de, E5 Otoyolu’nun hemen bitişiğinde konumlandırılan Avrupa Residence & Office Ataköy’de rezidans, ofis ve dükkanların büyük bölümü sahiplerini bulurken proje Kasım 2016’da teslim edilecek. 


Ayrıca Bakanlar Kurulunun aldığı kararla yüzde 18’den yüzde 8’e indirilen KDV avantajı Avrupa Residence & Office Ataköy projesinde yatırımcılara avantaj olarak sunuluyor.


Lüks detaylara sahip projede 165 rezidans daire ile 52 ofis ve dükkanlar yer alıyor. 1+1 ve 2+1 rezidans daire tiplerinin bulunduğu projede dairelerin büyüklüğü 69 ile 103 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 


Kaliteli ve lüks detaylara sahip rezidansların yanı sıra Office Ataköy’de konforlu ve prestijli ofisler iş dünyasının önemli adreslerinden biri olacak. 


Modern mimarisi, bölgede prestijli bir iş ve yaşam projesi olarak konumlanan Avrupa Residence & Office Ataköy, lüks rezidansları, 52 metrekareden 1.059 metrekareye kadar farklı büyüklüklere sahip ticari alanlarıyla da kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyor.


350 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirilen proje, 60 bin metrekare inşaat alanına sahip.


Bölgenin en değerli projeleri arasında gösterilen Avrupa Residence & Office Ataköy’de teslimler Kasım 2016’da yapılacak.
Tel: 444 0 380

Web: www.avrupakonutlariatakoy.com