Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Avrupa Konutları Başakşehir’den yıl sonu fırsatı!

Emlak Konut GYO güvencesiyle, Artaş İnşaat tarafından Başakşehir’de inşaatı devam eden Avrupa Konutları Başakşehir’de daireler hızla sahiplerini buluyor.


Emlak Konut GYO güvencesiyle, Artaş İnşaat tarafından Başakşehir’de inşaatı devam eden Avrupa Konutları Başakşehir’de daireler hızla sahiplerini buluyor. Yılın son fırsatları kapsamında sunulan kampanyada alternatif ödeme planları oluşturulurken, daireler 584 bin 300 TL’den başlayan fiyatlarla konut alıcılarına sunuluyor.


Artaş İnşaat, Avrupa Konutları Başakşehir’i bölgede prestijli bir yaşam projesi olarak konumlandırıyor. Proje, çevresi ve altyapısı ile planlı şekilde geliştirilen bölgenin değerli bir noktasında yükseliyor. Yatırımcılara kazanç dolu bir gelecek sunduklarını belirten Avrupa Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, “Başakşehir İstanbul’un yeni yüzü. Avrupa Konutları Başakşehir projemiz; 3. Havalimanı, Sağlık Kent, Şehir Parkı,Kent Meydanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün bağlantı yolları ve metro gibi devlet yatırımı olan projelerin konumlandığı bu bölgede yer alıyor. Değer kazanan bölgede konut alıcılarına Avrupa Konutları kalitesiyle kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyoruz” diye konuştu.


Yüzde 5 peşinatla

Emlak Konut GYO desteğiyle yapılan yeni kampanyada, yüzde 5 peşinat avantajı sunuluyor. Yüzde 12.5 tutarındaki ilk ara ödeme Mayıs 2017’de, yüzde 12.5 tutarındaki ikinci ara ödeme Eylül 2017’de ödeniyor. Kalan tutar 60 aya kadar yüzde 0.42; 120 aya kadar yüzde 0.70 vade farkı veya TÜFE oranıyla taksitlendiriliyor.


Yılın son fırsatlarının sunulduğu projede, yüzde 35 peşinat, kalanı Haziran 2017’de ödeme seçeneği de alternatif olarak sunuluyor. 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçeneklerinin yer aldığı projede 941 daireve 27 ticari ünite bulunuyor. Tamamı geniş ve ferah dairelerden oluşan projede 124 metrekareden başlayan 2+1, 162 metrekareden başlayan 3+1, 200 metrekareden başlayan 4+1 ve 277 metrekareden başlayan 5+1 daire seçenekleri yer alıyor.


2017 sonunda teslim ediliyor

Bugüne dek tüm projelerini yüksek standartlarda prestijli ve konforlu bir yaşam konseptiyle hayata geçiren Artaş İnşaat, Avrupa Konutları Başakşehir projesini de aynı yaklaşımla geliştiriyor. İnşaatın hızla devam ettiği projede toplam 4 bin 500 metrekarelik alan süs havuzlarından oluşuyor. Projede bulunan iki adet sosyal tesis içerisinde kadın ve erkekler için ayrı tasarlanan kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness salonu, hamam, sauna, buhar odası, dinlenme alanları ve çocuk parkları yer alıyor.Projenin yanı başında yer alan park alanında ise tenis kortu, voleybol sahası, basketbol sahası, futbol sahası, dinlenme alanları ve yürüyüş parkurlarının yapılması planlanıyor. Avrupa Konutları Başakşehir’de teslimlerin 2017’nin son çeyreğinde yapılması hedefleniyor.


Planlı yapılaşmanın adresi BAŞAKŞEHİR

Bahçeşehir, Ispartakule, Kayaşehir ve Bahçekent’i içine alan Başakşehir, 3. havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Köprü, bölge hastaneleri, dev şehir parkları gibi kamu yatırımlarının yanı sıra peş peşe yükselen konut ve yaşam alanlarıyla adeta yeni bir şehir olma yolunda ilerliyor.


Emlak Konut GYO ve  TOKİ  öncülüğünde gelişen bölgede bugün büyük inşaat firmalarının çoğu faaliyet gösteriyor. Markalı konut üreten firmaların ilgi gösterdiği, yapılan ihalelerde yoğun rekabetin yaşandığı bölgede evlerin ve arsaların değeri her geçen gün yükseliyor.


Başakşehir’in en büyük avantajının İstanbul’un büyük ölçekli kamu yatırımlarına yakınlığı olarak değerlendiren sektör temsilcileri, “3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu, Şehir Hastanesi, sağlık kent, kent parkı ve Kanal İstanbul projeleri Başakşehir Kayabaşı’nı bir bölgesel merkez haline getiriyor. Başakşehir’in bir diğer avantajı da, altyapısı tamamlanmış olması ve planlı gelişmesi” değerlendirmesini yapıyor.


Web: http://www.avrupakonutlari.com/basaksehir


Vatan 

Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016, 3. Havalimanı