Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Aydınevler - Maltepe - İstanbul

Maltepe ilçesine bağlı bir mahalledir. Başıbüyük ve Süreyyapaşa mahallelerine komşudur. Gecekonduların yerine mahallede yavaş yavaş apartmanlar yapılmaktadır.Aydınevler-Maltepe-İstanbul


Aydınevler nerede?


Aydınevler; İstanbul Anadolu Yakasındadır. Maltepe ilçesine bağlı bir mahalledir. İdealtepe, Girne, Başıbüyük, Çınar, Küçükyalı, Altıntepe ve Ataşehir ilçesine bağlı İçerenköy mahalleleri ile komşudur.


Başıbüyük ve Süreyyapaşa Mahallelerine yakınlığı ile konut yatırımlarının ilgisini çekmektedir.


Aydınevler’de yer alan kiralık daire fiyatları ne kadar?


Maltepe ilçesinin bir mahallesi olan Aydınevler’de yer alan kiralık daireler, 2013 yılı itibari ile 500 TL’den 1.500 TL’ye kadar fiyatlandırılmaktadır. 


Aydınevler’de yer alan satılık daire fiyatları ne kadar?


2013 yılı itibari ile Aydınevlerde 90 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılık dairelere ulaşmak mümkün. Bölgede yer alan en pahalı daire ise ortalamalara göre 490 bin TL.Aydınevler-Maltepe-İstanbul


Aydınevler Ofis in Maltepe projesinin özellikleri nedir?


Buka - Efes Plaza İş Ortaklığı ile hayata geçirildi. Yatay mimari yaklaşımıyla “na-md mimarlık” tarafından projelendirildi. Toplam inşaat alanının 7.000 metrekare olduğu belirtildi. 2014 Haziran ayında teslime dilmesi planlandı.


2 blok şeklinde tasarlanan Ofis in Maltepe, 37 bağımsız ofis alanına sahip proje oldu. Projede; dubleks, bahçe, loft ve standart home ofis alternatiflerine de yer verildi. 


E-5’e 500 metre, Küçükyalı ve Maltepe metro istasyonlarına 1 km, sahil yoluna 1,8 km, Bağdat Caddesi’ne 4 km, Ataşehir / TEM bağlantı yolu ve Kartal Adliyesi’ne 5 km, Boğaz Köprüsü’ne 10 km, FSM Köprüsü ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 15 km mesafede konumlandırıldı.


2013 Haziran ayı güncellemelerine göre projede yer alan konutlar, 330.000 - 880.000 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuldu.


Ofis in Maltepe projesinin iletişim bilgileri nedir?


Adres: Aydınevler Mah. İskele Sokak No: 3 – 5  Maltepe – İstanbul

Tel: 0216 489 59 09 Gsm: 0533 268 13 80

E-Posta: bilgi@ofisinmaltepe.com


Aydınevler kentsel dönüşüm projesinin görselleri:


Aydınevler-Maltepe-İstanbul


Aydınevler-Maltepe-İstanbul


Aydınevler-Maltepe-İstanbul


Aydınevler Mahalle muhtarlığı iletişim bilgileri nedir?


Adres: Aydınevler Mah. Selçuk Bey Cad. No:2 MALTEPE

Telefon: (216) 388 49 76Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı