Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ayhan Abanozcu kimdir?

2. Yapı ve Yaşam Mimarlık Ödülleri ve Sergisi Proje Dalı – Mansiyon, 1. Yapı ve Yaşam Mimarlık Ödülleri ve Sergisi Proje Dalı gibi birçok ödülün sahibi Ayhan Abanozcu kimdir?


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!

Ayhan Abanozcu, 1977 yılında Bursa'da doğdu. 1994 yılında Bursa Atatürk Lisesi'nden, 1999 yılında Gazi Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nden mezun oldu. 


2. Yapı ve Yaşam Mimarlık Ödülleri ve Sergisi Proje Dalı – Mansiyon, 1. Yapı ve Yaşam Mimarlık Ödülleri ve Sergisi Proje Dalı – Mansiyon, Denizli Hükümet Konağı Mimari Proje Yarışması – Satınalma, K.Maraş Kültür Parkı Mimari Proje Yarışması – Satınalma, Bursa Kaplıkaya Rekreasyon Vadisi Mimari Proje Yarışması – Satınalma, Mimarlar Odası 50. Yıl Parkı Proje Yarışması – Mansiyon ve Antalya Konyaaltı Kentsel Düzenleme Fikir Projesi Yarışması – Mansiyon ödüllerini aldı.


Abanozcu ayrıca, 23. Yapı Yaşam Kongre ve Fuar Alanı'nda "Sürdürülebilirlik" Teması altında geliştirilmesi beklenen Karşılama – Sergi – Sunu Mekanı Ulusal Öğrenci Mimari Proje Yarışması yedek jüri üyesi olarak görev yaptı.
egal istanbul
egalistanbul