Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Babacan Port Royal nerede?

Babacan Port Royal, Babacan Holding tarafından inşa ediliyor. Proje, 5 blok, 801 daire ve 80 adet ticari üniteden meydana geliyor. Peki, Babacan Port Royal nerede?


Babacan Port Royal, Babacan Holding tarafından inşa ediliyor. Proje, 5 blok, 801 daire ve 80 adet ticari üniteden meydana geliyor.


Ön talep satışlarına başlanan projede bölgedeki projelere kıyasla % 30 daha uygun fiyat sunuluyor.


Babacan Port Royal'de 120 ay vade 0.59 faizle konut sahibi olunabiliyor.


Babacan Port Royal nerede?

Yeşilköy’de Atatürk Havalimanı'na en yakın lokasyonda E5 üzerinde hayata geçiriliyor. 


Babacan Port Royal, 2.5 yıl önce Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’ndan satın alınan 16 bin 527 metrekare arazi üzerinde konumlandırılıyor.


Yaklaşık 10 bin metrekare açık alanın, bin metrakareye yayılan sosyal yaşam alanlarının yer aldığı ve içerisinde bir alışveriş caddesinin de bulunuyor.


Bin metrekare kapalı alana sahip 'Babacan Port Royal' bünyesinde , kapalı yüzme havuzu , fitness, sauna, hamam, masaj odası, play station odası, sinema odası, dinlenme odası, oyun odası gibi geniş sosyal imkanları bulunduruyor. Yaklaşık 10 bin m2 açık bahçe alanına sahip olan projede yürüyüş, dinlenme, eğlenme alanları ve süs havuzları dikkat çekiyor. Web: http://www.babacanportroyal.com/Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com
Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı