Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Babacan Port Royal'de ön talep başladı!

Yeşilköy’de Atatürk Havalimanı'na en yakın lokasyonda E5 üzerinde projelendirilen Babacan Port Royal'de ön talep satışları başladı..


Kendi arsaları üzerinde 2002 yılından beri inşa ettiği güvenilir konut projeleri ile dikkat çeken Babacan Holding, bu kez de Yeşilköy’de Atatürk Havalimanı'na en yakın lokasyonda E5 üzerinde projelendirdiği Babacan Port Royal'i en iddialı şekilde hayata geçiriyor. 


Bölgenin en iddialı, en prestijli, en kaliteli ve tüm bu ayrıcalıklara rağmen en hesaplı projesini inşa edecek olan Babacan Holding, 'Babacan Port Royal' ile hayallerine kavuşmak isteyenler için muhteşem bir yaşam vaat ediyor. 


Bulunduğu bölgedeki projelere kıyasla % 30 daha uygun fiyat sunan ‘Babacan Port Royal’de, emsalsiz şartlarla ön talep satışlara başlandı.  


Bölgenin en ekonomik ve en lüks projesi olacak ‘Babacan Port Royal’, Babacan Holding’in uygulayacağı 120 ay vade 0.59 faiz kampanyasıyla konut sahibi olmak isteyenlere önemli bir fırsat sunuyor. 


Öte yandan; 50 ay vade sıfır faizle ev sahibi olmanın da mümkün olduğu projede, ön talep toplama sürecinin büyük ilgi gördüğünü söyleyen Babacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan, 'Babacan Port Royal'i, residence ve home officeden oluşan karma bir yapı olarak hayata geçirdiklerini kaydetti. 


Projenin toplam 5 blok, 801 daire ve 80 adet ticari üniteden oluştuğunu belirten Babacan, ‘ Babacan Port Royal’de bölgede emsalsiz bir kampanyayı hayata geçirdik. 


Hiçbir projede olmayan 0.59 faiz oranları ve 120 ay vadeyle konut yatırımını en kolay hale getiriyoruz, üstelik bu şartları kendi imkanlarımız dahilinde sunuyoruz. Çünkü, arazi kendimize ait. ‘Babacan Port Royal’i bundan 2.5 yıl önce Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’ndan aldığımız 16 bin 527 metrekare arazi üzerinde inşa ediyoruz.  


Yaklaşık 10 bin m2 açık alanın, bin m2'ye yayılan sosyal yaşam alanlarının yer aldığı ve içerisinde bir alışveriş caddesinin de bulunacağı projemizin ön taleplerinde büyük ilgi görüyoruz. Yakın zamanda uygun ödeme koşulları ile ön satışa da başlayacağız. 


Merkezi lokasyonu, hastane, okul ve alışveriş merkezlerinin tam ortasında yer alması projenin tercih edilme sebepleri arasında yer alıyor. Yakın zamanda uygun ödeme koşulları ile bölgede görülmemiş kampanyalara imza atacağız” diye konuştu.


80 adet mağaza ve geniş sosyal imkanlar

Bin m2 kapalı alana sahip 'Babacan Port Royal' bünyesinde , kapalı yüzme havuzu , fitness, sauna, hamam, masaj odası, play station odası, sinema odası, dinlenme odası, oyun odası gibi geniş sosyal imkanları bulunduruyor. Yaklaşık 10 bin m2 açık bahçe alanına sahip olan projede yürüyüş, dinlenme, eğlenme alanları ve süs havuzları dikkat çekiyor. 


Açık alışveriş merkezi keyfini yaşatacak toplam 80 adet mağazanın yer aldığı 'Babacan Port Royal’de her daireye bir araçlık otopark alanı düşüyor. Blokların girişlerinde bulunan resepsiyon ve 7/24 site güvenliği projede yer alan diğer hizmetler arasında yer alıyor. 


Tasarımı, dünyaca ünlü Portekizli Adon Mimarlık tarafından yapılan projeye çok yakın konumda yer alan CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy Deniz Otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı gibi alanlar da lokasyonu daha da değerli hale getiriyor. 


Aynı zamanda proje alanına çok yakın konumda yer alan birçok okul, hastane, AVM ve devlet daireleri de yer alıyor. 


Web: http://www.babacanportroyal.com/

Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı