Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Babacan Premium ticarileri satışa çıktı!

Babacan Holding, 7 ay sonra teslim edilecek ticari ünitelerini 40 ay sıfır faiz avantajıyla satışa çıkardı. Babacan Premium'da 56 adet ticari ünitenin satışı yapılacak.


Babacan Holding, 7 ay sonra teslim edilecek ticari ünitelerini 40 ay sıfır faiz avantajıyla satışa çıkardı. Babacan Premium'da 56 adet ticari ünitenin satışı yapılacak. 


Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, bugüne kadar hep kiralama yöntemini tercih ettikleri ticari ünitelerinde, şirket geleneğini bozarak ilk kez satışa çıkarma kararı aldıklarını belirtti.

  

Babacan, “Bugüne kadar şirket politikası olarak hayata geçirdiğimiz tüm projelerimizde yer alan ticari ünitelerimizi satmak yerine kiralıyorduk. Hem yerli, hem de yabancı yatırımcıların yoğun ilgisiyle karşılanan şehrin en merkezi, en değerli lokasyonundaki ‘Babacan Premium’ projemizde yer alan ‘Babacan Premium Çarşı’daki ticari ünitelerimizi konsept bir açıkhava alışveriş merkezi kurgusuyla satışa çıkardık” dedi.


Babacan Premium ticarileri satışa çıktı!


Taksitlerini kendi kendine ödeyebilecek…

 

Babacan, “Babacan Premium Çarşı içerisinde bulunan toplam 56 adet ticari ünitemiz 990 bin TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcısını bekliyor. Ticari ünitelerimizi 40 ay sıfır faiz avantajıyla satışa çıkardık. Bu kampanya kapsamında yatırımcılara çok özel bir fırsat da sunmuş oluyoruz. Ticari üniteler 7 ay sonra Haziran 2018’de teslim edilmiş olacak. Yatırımcılar, bu ünitelerin kira getirisi sayesinde geri kalan 32 ay boyunca ödeyecekleri taksitleri bir anlamda finanse etmiş olacak. Böylece müşterilerimize kendi kendine ödeyen bir sistem sunmuş oluyoruz. Ayrıca projemizin eşsiz lokasyonu ile sürekli değerlenen ve yeni ulaşım projeleri ile cazip hale getirilen bir konumda yer alması da yatırımcı için ayrıca bir kazanç kaynağı olacaktır. Dolayısıyla, sunduğumuz imkanları fırsata çevirecek yatırımcılar aynı zamanda bölgenin en çok kazananları olacak” diye konuştu.


Ulaşım kolaylığı 

 

Beylikdüzü E-5 üzerinde yükselen projede 1009 konut ve 56 adet ticari ünite yer alıyor. Proje 28 bin 620 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor.

 

E-5’e 100 metre, metrobüs durağına 100 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km mesafede konumlandırılan projede dairelerin Haziran 2018’de teslim edilmesi olanlanıyor.


 

http://www.babacanpremium.com/


 


Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı