Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Bahar Uzun kimdir?

Double Park Residence projesinin Satış ve Pazarlama Müdürü’dür. Bahar Uzun, buradaki görevinden önce 6 yıl Flyinn AVM’de Halkla İlişkiler ve Pazarlama Müdürlüğü yapmıştır.



Bahar Uzun kimdir?

Double Park Residence Satış ve Pazarlama Müdürü Bahar Uzun



Bahar Uzun hangi eğitimleri aldı?



1980 yılında İstanbul’da doğdu. 2003 yılında İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü bitirdi. 2010 yılında ise Beykent Üniversitesi İşletme Fakültesinin İnsan Kaynakları bölümünde yüksek Lisans öğrenimimi tamamladı. 


2011 yılında EC Malta’da İngilizce eğitimini tamamladı.



Bahar Uzun, kariyerine nerede başladı?



2005-2011 yıllarında Gül & Keleşoğlu Group Flyinn AVM’de Halkla İlişkiler ve Pazarlama Müdürlüğü görevinde bulundu. Merkezdeki mağazaların kiralanması, tanıtım ve reklam faaliyetlerini sürdürürken; 2006 yılında da Flylife Dergisi’ni hayata geçirerek 2011 yılına kadar derginin Genel Yayın Yönetmenliğini yaptı.



Bahar Uzun ne zamandır Double Park Residence projesinde? 



Bahar Uzun, Mart 2012’den itibaren Nanda Yapı & Keleşoğlu Ortaklığı projesi olan Double Park Residence’de Satış ve Pazarlama Müdürlüğü yapıyor. Uzun, Double Park’ın proje aşamasından itibaren tüm sürecine dâhil olup, satış ve pazarlama organizasyonunu üstlenmiştir. 



Bahar Uzun hangi konularda haber oldu?



Bahar Uzun, Emlakkulisi.tv mikrofonuna Double Park Residence’yi anlatıyor! Tıklayın ve izleyin!



Double Park Resıdence’a Beklenilenin Üzerinde Yoğun İlgi (Hürriyet Gazetesi, Ocak 2013)


İstanbul'un en hızlı değerlenen emlak bölgelerinden Bağcılar Basın Express Yolu üzerinde yükselen DOUBLE PARK RESIDENCE, ön talep toplama döneminde beklenilenin çok üzerinde ilgi gördü.


Ulaşım yollarının kavşak noktasında, lüks ve pratik bir yaşam sunan proje, keyifli bir yaşam arayışında olanların yanı sıra karlı bir yatırım yapmak isteyenleri de cezbediyor.


KONUTLARIN 3TE 1'i ŞİMDİDEN SATILDI


184 daire ve 15 mağazadan oluşan DOUBLE PARK'ta, resmi satışın başlamasının ardından 1 ay gibi kısa bir sürede dairelerin 30'u satıldı. Projenin gördüğü yoğun ilgiyi değerlendiren Double Park Pazarlama Müdürü Bahar Uzun, projenin çok fazla avantajı olmasının etkisiyle ön talep toplama döneminde yoğun ilgi beklediklerini ancak bu denli bir ilginin kendilerini de şaşırttığını söyledi.


BAĞCILAR'IN ÖNLENEMEZ YÜKSELİŞİ


Henüz son bir kaç yılda yapılaşmaya açılan Bağcılar Basın Eskpress Bölgesi'nin İstanbul'un en değerli emlak bölgelerinden biri olduğuna değinen Bahar Uzun; "Bu bölge gerçek anlamda ulaşım yollarının kavşak noktasında. İstanbul'un 2 ana arteri olan E-5 ve TEM oto yollarının ortasında, Atatürk Havaalanı'na 5 dakika uzaklıkta. Ayrıca trafik yoğunluğunun olduğu zamanlarda alternatif gidiş yollarına da çok kolay ulaşabiliyorsunuz" şeklinde sözlerine devam etti.



Konutlardaki sosyal tesisler pratik olmalı (Haber7.com, Temmuz 2013)


Modern siteler, konut projeleri yalnızca ev değil artık. İçerisinde yüzme havuzu, spor alanları gibi bir çok imkanı barındıran adeta küçük bir kasaba...


Modern siteler, konut projeleri yalnızca ev değil artık. İçerisinde yüzme havuzu, spor alanları gibi bir çok imkanı barındıran adeta küçük bir kasaba. İnsanları ev almaya teşvik eden bu imkanlar zamanla fazla ve kullanışsız hale dönüşebiliyor. Bu konuda özel bir araştırma yapmış olan Double Park Residence Pazarlama Müdürü Bahar Uzun, konut alacakların bu önemli detayı mutlaka göz önünde bulundurmalarını öneriyor.


"Gösterişe Aldanmayın"


Bahar Uzun, özellikle geniş alana sahip sitelerdeki sosyal tesislerin ilk bakışta çok çekici olduğunu fakat zamanla oturanların sosyal tesislere karşı sahiplenme duygularını kaybettiklerini belirtiyor. Bahar Uzun söyle devam ediyor;"Konut projelerinde sosyal tesisler tüm oturanların rahat ve kolay bir şekilde kullanabilecekleri gibi olmalı. Soğuk, karanlık otopark katlarından geçerek ulaşacağınız bir fitness center, uzun yürüme yollarından, merpenlerden geçerek ulaştığınız bir yüzme havuzu zamanla cazibesini kaybediyor. Sitelerde oturan bir çok insan sosyal tesislerini yeterince kullanamadıkları için boşa aidat ödediğini düşünüyor. Bize gelen ziyaretçilerimizde, müşterilerimizde hep aynı taleple karşılaşıyoruz."


Bu Detaylar Düşünülerek Tasarlandı


Double Park'ın mimari tasarım aşamasında bu konunun hep göz önünde bulundurulduğunuz söyleyen Bahar Uzun şunları ekledi;"Günlük hayatta yakınlarımızın, başka insanların sıkça dile getirdiği bu durum için projenin en başında mimarlarımızı uyardık. İstedik ki, insanlar bedelini ödeyip satın aldıkları bir evin tüm imkanlarından rahatlıkla faydalanabilsinler. Sosyal tesis imkanları, pazarlama için bir araç ve projenin tanıtım materyallerinde kağıt üzerinde kalmasın. 2 ana blok üzerinde yükselen projemizin birleştirilmiş alt katlarını tamamen sosyal tesisler için ayırdık.

2 bloğun hemen ortasında yer alan yüzme havuzu; fitness center, sauna, masaj odası, dinlenme odası gibi unsurlarla entegre bir konumda. Tüm konutlardan bu tesislere hızlı, kolay ve minimum düzeyde insanlarla karşılaşarak ulaşabiliyorsunuz."



Bahar Uzun ve Double Park Residence iletişim bilgileri nelerdir? 



Adres: Mahmutbey Mahallesi Peyami Safa Caddesi No:40 Bağcılar / İstanbul


Telefon: +90 212 445 19 20-17   


Faks:  +90 212 445 19 18-16 


Web Adresi: www.doublepark.com.tr