Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Bahçeşehir Royal Ayrancılar satışa çıktı!

İstanbul ve Bodrum’da çok özel projeler hayata geçiren Şehru İnşaat, İzmir'de Bahçeşehir Royal Ayrancılar projesini hayata geçiriyor..


Şehru İnşaat, İzmir’in yeni çekim merkezi Torbalı-Ayrancılar’da yepyeni bir projeye imza atıyor. İstanbul ve Bodrum’da çok özel projeler hayata geçiren Şehru İnşaat’ın İzmir’deki ilk yatırımı olan Bahçeşehir Royal ismi ile yükselecek. 


Bölgenin eşsiz doğası eşliğinde huzurlu ve konforlu bir yaşam sunan proje, 44 bin metrekare alan üzerinde yükselecek. Bahçeşehir Royal projesi 6 blokta toplamda  340 daire ve 8 dükkândan meydana gelecek. 


Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Şehru İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Şehnaz Aybar, Proje’nin, geniş peyzaj alanları, sosyal tesisleri, kafeteryaları, restoranları ve ticari alanlarıyla dikkat çektiğini söyledi. 


Modern yaşamın tüm detaylarını içinde barındıran Bahçeşehir Royal’de lüks, prestij, sosyal ve doğal yaşamın bir arada olacağını söyleyen Aybar, “Bu özel proje, sadece fiziksel bir yaşam alanı değil, aynı zamanda sosyal mekân özelliği de taşıyacak. Doğayla iç içe ortamdaki havuzu ve geniş bahçeleri ile dikkat çekecek Bahçeşehir Royal’de sıcak komşuluk ilişkileri ve geleneksel mahalle kültürü, modern mimari içerisinde yeniden canlanacak” dedi. 


Şehru İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Seda Mercan, konutların İzmir’in inşaat sektöründe cazibe merkezi haline geldiğini belirtti, “O yüzden buradayız. Torbalı Ayrancılar’daki bu projemizin ardından Bornova ve Ulukent’te de yeni yatırımlarımız olacak” dedi. Metrekarenin kendileri için önemli olduğunu söyleyen Mercan, “Çünkü yaşam alanları yapıyoruz. Sosyal ve yeşil alanlarımızın geniş olmasına özen gösteriyoruz. Sakinliği arayan İzmirliler ile özellikle İstanbulların projemize olan ilgisi yoğun. Konutlarımızın yüzde 30’unu şimdiden sattık. 2019 yılının Haziran ayında teslim etmeyi planlıyoruz” dedi.


Web: http://www.bahcesehirroyal.com/