Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Bahçeyaka Ispartakule'de 1800 TL’den başlayan taksit fırsatı!

Sur Yapı, Ispartakule'de 220 milyon TL yatırımla başladığı Bahçeyaka Ispartakule'de 1800 TL’den başlayan taksit fırsatı sunuluyor..


Sur Yapı, Bahçeyaka Ispartakule projesini satışa çıkardı. 8 bin metrekare yeşil alana sahip projede, 1+1’den 4+1’e kadar değişen daireler 245 bin TL’den başlayan fiyatlar ve 1800 TL’den başlayan taksit fırsatı sunuyor.


Sur Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Sur Yapı, Ispartakule'de 220 milyon TL yatırımla yeni bir konut ve yaşam projesine başlıyor. Bahçeyaka Ispartakule isimli proje, 21 dönüm arsa üzerinde 57.200 metrekare toplam inşaat alanına sahip. 8 bin metrekarenin üzerinde yeşil alanın yer aldığı projede 7 blokta 327 daire bulunuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1'den oluşan 64 farklı daire tipinin bulunduğu projede konutlar 52 metrekare ile 443 metrekare aralığında değişiyor. Projede ayrıca 10 adet de ticari alan bulunuyor.


1 HAFTADA BİN 200 TALEP 

Az katlı yatay mimarisi, 8 dönümlük bahçesi, göletleri, su kanalları, bisiklet yolları, koku tarlaları, meydanları ile bölgenin yeşil yakası olacak bir konut projesi hazırladıklarının altını çizen Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, "Kısa süre önce ön talep toplamaya başladığımız Bahçeyaka Ispartakule konut projemizin satışlarının da kısa sürede tamamlanacağını düşünüyoruz. Bayramda herkesin tatilde olduğu dönemde dahi bir hafta içerisinde yaklaşık bin 200 talep aldık. Bahçeyaka Ispartakule konut projesinin bölgede heyecan yarattığını hissettik" dedi. Sağlık Kent, 3. havalimanı, Kanal İstanbul, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Mahmutbey -Ispartakule - Bahçeşehir metro hattı gibi büyük kamu yatırımları ve modern kent dokusuna sahip planlı şehirleşmesi ile prim yapmaya devam edeceğini dile getiren Elmas, "Ispartakule'de biz de Bahçeyaka konut projemizle yatırımlarımıza devam ediyoruz. Lansmana özel yüzde 10+10 tamamı peşin indirimi ile 245 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa açtığımız konut projesinde ayrıca bin 800 TL'den başlayan taksit fırsatı da sunuyoruz" diye konuştu.


KANAL İSTANBUL'A KOMŞU PROJE

Ispartakule, birçok kamu yatırımına da ev sahipliği yapıyor. Bahçeyaka Ispartakule konut projesi de gerçekleştirilmesi planlanan Kanal İstanbul projesine komşu konumda, Avrupa Otoyolu Ispartakule gişelerinin de hemen yanı başında bulunuyor. Yapımı hızla devam eden Ispartakule metro istasyonuna yürüme mesafesindeki proje, 26 Ağustos'ta açılışı gerçekleştirilen Kuzey Marmara Otoyolu'nun da bağlantı yollarının da yakınında yükseliyor. Sağlık Kent, 3. Havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne de kolayca ulaşımın sağlandığı proje, Atatürk Havalimanı'na da çok yakın... Bahçeyaka Ispartakule konut projesinde aynı zamanda çok amaçlı bir spor sahası da bulunuyor. Kay kay pisti, mini futbol sahası, açık hava masa tenisi, üçlü pota basket sahası, tırmanma duvarı, voleybol sahası, yürüyüş ve bisiklet parkurları ile Bahçeyaka Ispartakule, spor yapmayı sevenlere de geniş yelpaze sunuyor.


Sabah


http://ispartakule.suryapi.com.tr/

Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı