Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Bak Yapı Prestij Hayat'ın yüzde 35'i satıldı!

BAK YAPI tarafından Bursa Osmangazi Demirtaş’ta "yenilenmiş yaşam konseptiyle" hayata geçirilenPrestij Hayat projesinin yüzde 35’inin satıldı..


BAKYAPI, Bursa Osmangazi Demirtaş’ta "yenilenmiş yaşam konseptiyle" hayata geçirdiği Prestij Hayat projesinin yüzde 35’inin satışını tamamladı. 


Geçtiğimiz ay satışa çıkarılan, 17 blokta, 1517 konut ve 29 ticari alandan oluşan projeyle Bursa’ya yenilenmiş yaşam konsepti kazandıracaklarını belirten Bakyapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör, “Bursa’nın yeniden inşasına en büyük katkıyı sağlayacak projemiz, satışa çıktığı andan itibaren gösterdiği satış performansıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Geçtiğimiz ay satışa sunduğumuz projemizin satış  performansı yaklaşık 1 aylık süre içerisinde yüzde 35’e ulaştı” diye belirtti.


BAKYAPI’nın Osmangazi Demirtaş'ta 400 milyon TL'lik yatırımla 62 bin metrekarelik arazi üzerine inşa ettiği 17 blok 1517 konut ve 29 ticari alandan oluşan Prestij Hayat projesi geçtiğimiz ay satışa çıkarıldı. Tamamı 3+1 ve 2+1 aile tipi 2 banyolu dairelerden oluşan projenin yüzde 35’inin satışı tamamlandı. 189 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan,  her metrekaresinde verimli kullanım alanları sağlayan projenin ilk etabı, Nisan 2019'da teslim edilecek.


“Sabit gelir grubunu hareketlendirdik”

Satışa en büyük katkıyı, sundukları 0.69 oranıyla 10 yıl vadeye kadar hazır kredi imkânı olduğunu vurgulayan Veysel Bakgör, sunulan bu avantajın talebi artırdığının altını çizdi. Bakgör, konuya ilişkin şu açıklamada bulundu:


“Projemize olan talep ve  satış performansı gösterdi ki, uzun vadeli ve makul seviyedeki kredi olanağı talebi ve satışı hızlandırıyor. Projemiz gerek sunduğu yenilenmiş yaşam konsepti, gerekse de kazançlı yatırım fırsatının yanı sıra uzun vadeli makul kredi kullanımıyla satışta atağa geçti. Özellikle sabit gelir gurubunu alım yönünde hareketlendirdik. Markamıza olan güven, uygun fiyat aralığı ve kalite ile ödeme avantajlarının birleşimiyle kısa sürede satış oranını yüzde 35’e çıkardık. Nisan ayında satışa sunmamıza rağmen 3'te 1'lik satışla başarılı bir performans sergilenen projemizin ilk etabı Nisan 2019'da, ikinci etabı ise Ekim 2019'da teslim edeceğiz.  

40 bin metrekarelik bahçe ve peyzaj alanı

Bursa’nın gözde yerleşim bölgesi olan Osmangazi Demirtaş’ta yükselen Prestij Hayat projesi, 40 bin metrekarelik bahçe ve peyzaj alanıyla dikkat çekiyor. Projeye yürüme mesafesindeki yapımı devam eden hafif raylı sistem ile  proje, yatırımcılar için sadece bir konut değil aynı zamanda yenilenmiş yaşam olanağı sunuyor. Projenin peyzaj ve ortak kullanım alanlarında çocuk oyun alanları,mini futbol basketbol sahası ve mescid ayrıca kapalı bay/bayan yüzme havuzları ,fitness centerler,  saunalar, masaj ve buhar odaları yer alıyor.Web: http://www.prestijhayat.com/