Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Bakırcı Yapı

Serenity markasıyla Halkalı ve Küçükköy’de konut projeleri hayata geçiren firmadır. Bakırcı Yapı, Sağlam Şirketler Grubu’nun bir şirketidir.Bakırcı Yapı ne zaman kuruldu?İnşaat sektörüne ilk adımını 1981 yılında atan Bakırcı Yapı, 30 yıldır bu alanda faaliyet gösteriyor. Bakırcı Yapı, sağlık, bilişim, gıda ve denizcilik sektörlerinde de söz sahibi olan Sağlam Şirketler Grubu’nun bir üyesi olarak çalışmaya devam ediyor.Bakırcı Yapı hangi projeleri tamamladı?Alibey Konakları, Osmanbey Evleri, Hospitalist – Bağcılar (Bağcılar'da tam teşekküllü özel hastane projesi), Özel Bilge Hastanesi (Gaziosmanpaşa' da tam teşekküllü özel hastane) ve Özel Çapa Hastanesi (Fatih'te tam teşekküllü özel hastane projesi) Bakırcı Yapı’nın tamamladığı projeleridir. Bakırcı Yapı’nın devam eden projeleri hangileri? Serenity Halkalı: Halkalı Serenity konut bilgileri haberimizde yer alıyor. Projenin Nisan 2014'te teslim edilmesi planlanıyor


Bakırcı Yapı tarafından Halkalı Bölgesi'nde yükselen Serenity projesi kapsamında 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tipleri yer alıyor. Halkalı Serenity konut tipleri kapsamında konutların alanları 85 metrekare ile 140 metrekare arasında değişiyor. 


Halkalı Serenity Evleri'nde 11 katlı 4 blok içinde toplamda 216 konut ve 20 dükkan bulunuyor. Halkalı Serenity Rezidans'ta bir blok tamamen rezidans ve home ofislere ayrılmış durumda. 


Bakırcı Yapı

Serenity Halkalı


63 bin metrekarelik sosyal alana sahip Halkalı Serenity konut teslim tarihi 2014 yılının Nisan ayı olarak belirlendi. 

Bakırcı Halkalı Serenity'de konutlardan 2+1'ler 85 ila 102 metrekare ve 3+1'ler ise 109 ila 133 metrekare şeklinde tasarlandı. 


Halkalı Serenity konut ödeme planı kapsamında Haziran 2013 itibariyle 30 bin TL peşinat sonrasında 1.870 TL'lik taksitlerle konut sahibi olunuyor. Taksitler için ödemeler ise 1 yıl sonra başlıyor. 


Telefon: 0 212 698 0 555

Web Adresi: www.serenityhalkali.comSerenity Küçükköy: Vialand’a komşu 248 daireden oluşan Serenity Küçükköy'de 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri bulunuyor... Serenity, 30 yıllık Bakırcı Yapı güveniyle ve titizliğiyle hayata geçirilen, bir evden beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayan bir yaşam alanı. Gaziosmanpaşa’nın merkezi semti Küçükköy’de yemyeşil bir tepede yüzü güneşe dönük olarak konumlanan Serenity, yaşayan bir semtin kalbinde yüksek standartlardaki yapı kalitesiyle ayrıcalıklı bir yaşam vadediyor.


Ana ulaşım yollarına ve toplu taşıma olanaklarına çok yakın konumdaki Serenity vaktinizi yollara değil sevdiklerinize ayırmanızı sağlayacak. VIALAND, IKEA, İSTANBUL FORUM gibi dev alışveriş merkezlerine de çok yakın olan Serenity kentin içinde ama kaosun dışında bir yaşam alanı.Bakırcı Yapı

Serenity Küçükköy7/24 güvenlik hizmeti ve görüntülü intercom sisteminin bulunduğu Serenity siz istemedikçe dışarıya tamamen kapalı. Siz huzur içinde dinlenirken çocuklarınız bahçede, oyun alanlarında, havuzda neşe içinde vakit geçirecek ve sizin gözünüz hiç arkada kalmayacak. 


İstanbul’un değeri hızla artan yeni gelişim bölgesi Gaziosmanpaşa’da kurulan Serenity, kısa zamanda hem kendi değerini artıracak hem de çevresine değer katacak. İster kendiniz yaşayın isterseniz kiraya verin, Serenity değeri her zaman artacak değerli bir yatırım fırsatı.


Telefon: 0212 618 99 99

Web Adresi: www.serenitykucukkoy.com


Paşakonağı: Bakırcı Yapı tarafından Bayrampaşa'da hayata geçirilen Paşa Konağı Evleri tek blok yükseliyor. Toplam 32 adet konutun bulunduğu proje kapsamında yüzde 75'lik satış oranına ulaşıldı. Projede yer alan konutların tipleri 3 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon olarak belirlendi.


Akılcı ve ergonomik kat planlarıyla göz dolduran Bayrampaşa Paşa Konağı projesinde yer alan 3 oda 1 salon konutlar, 143 metrekare ve 5 oda 1 salon konutlar ise 240 metrekar büyüklüğünde. Fiyat bilgisinin satış ofisinden edinilebildiği Paşa Konağı Konutları projesinde yer alan konutlar oturuma hazır ve hemen teslim durumda.


Telefon: 0212 417 71 72

Web Adresi: www.bakirciyapi.com


Alibey Konakları:  Alibey Konut Projesi, 80 konuttan meydana geliyor. Ocak 2012 itibariyle son 15 dairenin satıldığı Alibey Konakları'nda 24 ay sıfır faizle vade yapılabiliyor. Projede konut bedelinin yarısı peşinat olarak ödeniyor.


2009 yılında yapımına başlanan Alibey Konut Projesi'nde anahtar teslimleri 2010 yılının Haziran ayında başladı. Bakırcı Yapı'nın Eyüp Alibeyköy'de 5 bin 200 metrekare arsa alanına inşa ettiği Alibey Konakları'nın inşaat alanı ise 11 bin metrekare olarak belirlendi. 4 blok halinde inşa edilen bloklarda 80 adet daire bulunuyor. Bu dairelerden 15'inin satışı sürüyor.


5 katlı olarak yapılan bloklarda otomatik jeneratör sistemi, 24 saat kameralı güvenlik sistemi yer alıyor. Alibey Konakları'nda satışı süren daireler için yüzde 50 peşinat ödeniyor. Kalan yüzde 50'lik kısım 24 ay vade farksız ya da 60 ay yüzde 0,37 faiz oranıyla taksitlendiriliyor.


Alibey Konakları'nda araç sahibi site sakinleri için 2 katlı kapalı otoparka yapıldı. çocuklar için oyun alanları, basketbol sahası düşünülmüş. Alibey Konakları'nın yüzde 80'i yeşil alanlara ayrılmış durumda.


Telefon: 0212 625 15 16

Web Adresi: www.alibey-konaklari.comBakırcı Yapı iletişim bilgileri neler? BAKIRCI YAPI ve GAYRİMENKUL TİCARET A.Ş.


İstoç Oto Ticaret Merkezi E Plaza Kat: 1 No: 15 Bağcılar-Mahmutbey-İstanbul


Tel: +90(212) 625 15 16


Faks: +90(212) 530 48 68


Web Adresi: www.bakirciyapi.com